Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a 4 hós...

Miért csinálja ezt a 4 hós kisfiam? Egyre jobban aggaszt.

Figyelt kérdés

Már lassan egy hónapja az oldalára fordult a hátára.A jobb oldalán kezdte,majd másnapra már a bal oldalára is sikerült.Viszont azóta már csak a bal oldalára fordul közben pedig az arcát nyomja bele a párnába(ha éppen azon van a feje)..mint aki próbál átfordulni hasra(ami már egyszer sikerült is neki a bal oldaláról),viszont a testét nem fordítja csak a fejét(arcát)túrja bele a párnába-matracba.Ha a jobb oldalára fordítom akkor nem csinál ilyesmit.Meg amikor a bal oldalára fekszik akkor hátra hajtja közben a fejét,néha már annyira,hogy azt hiszem ki fogja törni saját magának.Orvostól még nem kérdeztem,hogy mi lehet ez,de megfogom mindenképpen vagy a védőnőtől.De már nagyon aggaszt,hogy miért túrja bele a fejét a párnába..utána persze legtöbbször elkezd sírni is.

Másnak is csinált ilyet a 4 hós babája?Így próbálna hasra fordulni?


2013. aug. 22. 14:50
 1/7 A kérdező kommentje:
*Már lassan egy hónapja az oldalára fordult a hátáról.
2013. aug. 22. 14:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak próbál hasra fordulni.
2013. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem,hogy csak ez van a háttérben és nem pedig betegség..csak nekem az a fura,hogy miért csak a bal oldalára hajlandó fordulni amikor a jobb oldalára is tud már.
2013. aug. 22. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, próbálkozik, nincs semmi baj, nyugi.

Az enyém is ezt csinálta. Belefúrta az arcát a párnába/lepedőbe, éppen min feküdt éppen és erőlködött szegényke hangosan, majd el is sírta magát.

aztán sikerült a fordulás és azóta semmi ilyesmi nem fordult elő. :)

2013. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy bal oldalról könnyebb neki átfordulnia. nekem is 4hós a babám de nekem hasról fordul hátra és csak akkor mikor este alszik és azért kell fel kelnem hogy vissza fordítsam.
2013. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik baba jobban preferálja az egyik oldalt, ez egyáltalán nem szokatlan vagy kóros. Majd ha begyakorolja, akkor mindkét irányba csinálni fogja.
2013. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ezen járt ma az eszem,mert az én fiam meg csak jobbra fordul szinte,és úgy hasra.Mióta oldalra fordul van hogy napközben ugy is alszik el,de csak a jobb oldalán.Lehet ez nálunk azért van mert balra még nem eleg ügyes.A nyakatekert fekvés nálunk is meg van úgyhogy amiatt szerintem ne aggódj,mostmár én sem teszem :D A fej matracba fúrása,az nekem is a kedvencem,konkretan sokkot kapok tőle,bár már ügyesen fordul hasra,de még előfordul ez a "szenvedes" nala is.Ugyhogy ne izgulj,nem vagytok ezzem egyedül :) 3 hós anyukája
2013. aug. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!