Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babatok is alig eszik...

A ti babatok is alig eszik mostanaban? most is 5oraja evett a 3hos babam, es talan most kezd ehes lenni viszont sokat iszik

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen! Kb. másfél hete alig eszik valamit nappal az 5 hónapos lányom.

Helyette inkább éjszaka kel fel, gondolom akkor már nincs olyan melege, és az enyém is sokat iszik.

2013. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is alig eszik...úgy kell kínálgatni többször...

3 hós kislány anyukája

2013. aug. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én harom hosom is 120 ml-t háromszorra 2 óra alatt:S
2013. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is most csinált egy pár nap ilyen csavarokat, el nem tudtam találni mi baja, az őrületbe kergetett. Anyatejes, már nem mértem, így azt sem tudtam mennyit eszik, csak azt láttam, hogy kevés ideig. Tegnap konkrétan egy étkezést kihagyott. Fél 3kor evett és utána csak este 9kor!!!! ha közelítettem felé, hogy egyen, ordított. Este is csak úgy sikerült rávenni, hogy vettem ki a fagyóból egy adag fagyasztott tejet, cumisüvegbe, onnan elfogadta. Megevett 30ml, utána megkínáltam cicivel, és akkor már evett rendesen. Még most sem tudom mi lelte az nap. Sírva eszik, már kiborított. Ma délutánra rendeződni látszanak a dolgok, de nem akarom elkiabálni. :)

Ja az enyém is 3 hónapos.

2013. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!