Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik lánynév a szebb szerint...

Melyik lánynév a szebb szerintetek, a Sierra vagy a Serena?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt a magyar kiejtéssel gondolod, vagy a külföldivel, tehát Szerena és Szierra vagy Serena? Mert úgy tudom, ennek pl. a magyar megfelelője a Szeréna. Amúgy Szeréna ismerősöm van, szerintem szép név.
2013. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Angliában élünk a férjemmel, úgyhogy angol kiejtéssel gondoltam. És igen, Szeréna és Szierra.
2013. aug. 22. 16:37
 3/8 anonim válasza:
Nekem a Serena nagyon tetszik. :) A Sierra is szép. Én a Serena-t választanám,de ez inkább legyen a te és a párod döntése
2013. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Serena:)
2013. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Serena.
2013. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sierra tetszik nekem jobban. Számomra az olyan különlegesen hangzik. Ezzel szemben nekem a Serena - Szeréna - Sziréna, szóval attól, hogy Angliában éltek még biztos jöttök Magyarországra és biztos lesz a kislányotoknak magyarországi rokona barátnője. A gyerekek pedig roppant kreatívak és "gonoszak", és alapból furcsa nekik ha valakinek különleges, külföldi neve van.
2013. aug. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sierra sokkal szebb szerintem.
2013. aug. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem jobban tetszik a sierra viszont ha terveztek több időt mo.-on tartozkodni akkor inkább a serenaát javasolnám mert szeréna létrzik a magyaroknál is:)
2013. aug. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!