Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka aki csalódott...

Van olyan anyuka aki csalódott a pampers activ baby pelusban? Én vettem 132 darabosat. De sokból kifolyik a kaki . Eddig nem volt vele bajom. Szerettem. Járt valaki így? Mire váltottatok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is csalódtam, de én már kb. másfél éve. Akkor Huggiest vettem, az nagyon jó volt, de megszűnt idén, így a Lidl-s Toujours pelenkát veszem. Mondjuk kislányom már csak éjszaka kap pelust, de beválik, szerintem jó.
2013. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez nekünk sem vált be, többet nem veszek, nagy csalódás volt. Müllerest szeretem, és az Aldis is meglepően jó, a legeslegjobb a fehér Pampers, ezt éjszakára használjuk. A Liberok is jók. Bugyipelusból bevált a Mülleres és a Pampers Boy.

De a legjobb a Mülleres volt, ár-érték arányban is, pici babának azt használtuk leginkább.

2013. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Kiscsillag7906 ***** válasza:
Én is csalódtam benne. Nem elég, hogy kifolyik belőle a kaki, de ha alig pisil is bele akkor meg olyan nyúlottnak tűnik az egész pelus. Én liberora váltottam. Nagyon bevált.
2013. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekünk alapból gondunk volt a pampers pelusokkal. Egyik méret vagy típus sem volt jó soha. Ráadásul bitang drága. Főleg úgy, hogy minden kifolyik belőle.
2013. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád? Nálunk is voltak balesetek ezzel a pelussal,de inkább az elején,amikor még csak anyatejes volt. Amióta hozzá van táplálva egyszer sem történt baleset,pisi soha az életben nem folyt ki belőle,pedig 12 órát lazán szunyál a fiam és az éjszaka benyakal vagy 2 deci vizet. Nem akarom védeni ezt a pelenkát,mert mindenkinek más jön be,csak tényleg életkortól is függ,hogy melyik pelus jó.
2013. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az 5-öshöz, én is szeretem ezt a pelenkát. 9 hónapja használjuk, anyatejes korában történt 1-2 baleset meg amikor bénán csatoltam össze. :) Nekem a Libero olyan vastagnak tűnik a Pampers-höz képest.
2013. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én Németországban éle,itt ez a legdrágább pelenka...és a legrosszabb is!!!A dm-es is ezerszer jobb ennél.Nálunk a pampersből a zöld és a narancssárga is bevált.
2013. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,az én fiam 5 hónapja hozzá van táplálva,de a fogzás miatt megy a hasa és állandóan tiszta kaki minden,kifolyik...a pisi is sajnos.
2013. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
4 és fél hónapos a kislányom. Éjszakára én is ráadom és most felváltva használom a liberoval. A pisivel nincs gond, ezért is szerettem éjszakára. Na meg nappalra is csak hát ugye jönnek sorban a balesetek. :(
2013. aug. 22. 22:25
 10/12 A kérdező kommentje:
JA! És még anyatejes. De csak ebben a csomagban kezdtek el jönni a problémák. Szerintetek ez lehet pl valami féle gyártási probléma? Nem akarok butaságot kérdezni.
2013. aug. 22. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!