Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám megszeretetni...

Hogyan tudnám megszeretetni babocámmal a játszócumibol a 2 méretüt? Már mindjárt 6 honapos lesz, és még mindig 1-es cumihoz ragaszkodik. Leszoktatni nem tudom.

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Miert akarod raeroltetni azt amit nem akar? Nem lenne boldogabb tole hagynad azt szopizzon amit akar? Olyan fontos az a 2-es? Konnyebb lenne a Te eleted is ha ilyen apro dolgokat hagynal csuszni, es nem egreciroztatnad Ot.. Lesz meg neked nagyobb bajod is az elkoetkezendo honapokban...
2013. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 salvadorina ***** válasza:
Keress olyat, ahol a cumi rész ugyanakkora. Csak az okozhat gondot a kicsi cumival, hogy befér már a szájába.
2013. aug. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

de miért olyen fontos ez?

enyém 3,5 éves, még üvegből kakaózik reggel, 1es cumija van még mindig, azt szereti mert a 2es túl gyorsan jön :D

2013. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fiam 4 éves koráig ragaszkodott alváshoz az egyes méretű játszócumihoz.Egyenes maradt a tejfogsora, a maradandók is szépen jönnek.Szerintem ne kattogj ezen, ha a picid azt szereti,hagyd neki.
2013. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 11 hónapos és még minsig 1 cumija van, vettünk 2 , de nem kell neki. Én ezen nem problémázom
2013. aug. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!