Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik ilyen rosszul?...

Miért alszik ilyen rosszul? 4,5hós és 3óránként kel éjjel.

Figyelt kérdés
8hetes kora óta átaludta az éjszakát. Most 4,5hónapos és kb.1,5hete 3óránkét eszik éjjel. Miért?
2009. okt. 29. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennek több oka lehet:nem biztos hogy éhes.

Lehet fogzás,növekedési ugrás,melege van,fázik...anyás.Elkezdted már a hozzátáplálást?Lehet attól is.

2009. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,elkezdtem a hozzátáplálást. Tényleg lehet köze hozzá? Mit csinálok rosszul?
2009. okt. 29. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ugyanígy volt. Kb 2 hétig tartott az éjszakai ébredés, mert fejlődési ugrása volt a kicsinek. akkor tanult meg hátról hasra fordulni és még álmában is azt csinálta, emiatt ébredt. Kitartás!
2009. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1.válaszoló vagyok.Délelött illetve délben add neki az új izeket mert ha fáj tőle a hasa akkor nem éjjel fog fájni.Amúgy szerintem semmit nem csinálsz rosszul!Hisz mindenkinél előfordul.
2009. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,köszönöm szépen!
2009. okt. 29. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!