Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki ülteti a babáját...

Van aki ülteti a babáját amikor még nem egyedül ül fel?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Remélhetöleg nincs, mert ezzel tönkreteszi a gyerek gerincét.
2013. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
10 hónaposom a kúszásnál tart, most kezdi maga alá húzni a lábát négykézlábra. Néha szoktam felültetni, nagyon szépen tartja magát, ügyes, ha elfárad lefekszik. Baj lehet ha néha ül egy kicsit?
2013. aug. 22. 20:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Barátnőm a 2 hónapos gyereket a fotelba... Állítása szerint semmi baja nem lesz, mert a nagyobbik gyereknek sem lett. Nem tudom, majd kiderül.
2013. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát a 2 hónapos azért még kicsi az ültetéshez, reméljük nem lesz baja a babynek :)
2013. aug. 22. 20:12
 5/13 salvadorina ***** válasza:
58%
Amikor már stabilan ül tudomásom szerint lehet ültetni, persze nem sokat. Hiszen pl a babakocsiba sem teheted már döntve, az etetőszékben is ülnie kell, és nem ér rá az ember egész nap őt szórakoztatni, amikor ülve szépen eljátszik magában.
2013. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már nyugodtan...vszínűleg elég erős már hozzá a gerince.Az én fiam 8 hónapos kora óta csak ülésben nem nyafizik,de csak rá pár hétre ült fel magától.
2013. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sajna nekem is van 2ismerősöm... pedig ez nem jó. Bár ők is 2-3-4hós korban csinálták, nem 10hósan, azért az más.


Most egyik babás rokonom a 6hós babáját, aki még semmit sem csinál, mert olyan feszes az izma folyamatosan állogatja.... meg járatja. Nem lehet neki elmagyarázni, hogy ne tegye!!!Sajna iszonyú buta ez a nő... és önfejű, szerinte semmi baja sem lesz így a gyereknek- és különben is milyen nagyon ügyes!!!!!!!!!!

2013. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
Én 8 hónapos korától ültettem, úgy hogy maga nem tudott felülni. Viszont ekkor már mindenféle kitámasztás nélkül, teljesen egyedül meg tudott ülni úgy, hogy közben a kezeivel sem támaszkodott. Remélem nem lett baja, ma már 2 éves, egészséges...
2013. aug. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2013. aug. 23. 06:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Akik ültetik, azok nem gondolnak arra, hogy a baj, amit okoznak, nem azonnal vehetö észre, hanem majd a gyerek 20-30-40 éves korában jönnek elö a deformációk.
2013. aug. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!