Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szereted a Libero törlőkendőt?

Szereted a Libero törlőkendőt?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ha nem miért? Az aloesra gondolok. 35. hétbe léptem és most láttam, hogy akciós a sparba. Gondoltam feltankolok ha sokan dícséritek! *·*

2013. aug. 22. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

azt leszámítva h. nem elég nedves, nagyon jó! a dívány nagy popsitörlő tesztjét is ez myerte, semmi káros anyag nincs benne, az illata nagyon jó, diszkrét. mi is ezt kezdtük használni, az ára is vetekszik a gagyikkal. ha jó árban van 4-5 ftra jön ki egy darab.

ha nem zavar, h. nem túl nedves, akkor szuper lesz, de ne tankolj fel belőle, mindig van valahol akcióban. (tesco, dm, auchan. ..)

könnyû szülést kívánok és jó babázást! :)

2013. aug. 23. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem szeretem szerencsére csak egy csomaggal vettem az is a kukában landolt! Teljesen száraz, nem ér semmit. A kakit sem lehet letörölni a babáról. Van a Gabi kék hipoalergén törlőkendő az nagyon jó, kellően nedves és nagyon jó illata van szuper!
2013. aug. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Szeretem, főleg, ha akciós :D

Szerintem pont annyira nedves, amennyire kell, és az illatát is szeretem.

Igaz én attól vagyok rosszul, ha a törlés után ott folyik a kendőből a lé a baba bőrén. Ha nagyon kakis, én inkább elviszem mosakodni a kicsit, minthogy kenegessem szét a bőrén a sz.art. Úgy látszik ebben is mások az egyéni preferenciák :).

2013. aug. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem is az a bajom vele h nagyon száraz. Semmire se jó. Most ugye az lenne a lényege h törölj vele még a leggagyibb törlőkendő is nedvesebb a liberotól. Én többet biztos nem veszek lehet akármilyen olcsó.

A pelenkával viszont meg vagyok elégedve. :)

2013. aug. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Próbáltam, nem rossz, de nem is a legjobb.

Ha már popsitörlőteszt, akkor a Libero mellett a rossmannos Babydream rózsaszín csomagolású is kitűnő értékelést kapott. Nincsenek benne káros és allergén anyagok, illatmentes, kellően nedves, de nem tocsog, én nagyon szeretem. Ha akciós, akkor 4 csomag (4x80 db) kerül 1200 Ft-ba. Ilyenkor betankolok. Ha nem akciós, akkor ugyanez a kiszerelés 1600 Ft.

2013. aug. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok én a narancssárga pamperst szoktam venni 1200ft-ra jön ki a 4 csomag auchanba veszem mikor akciós és elég sűrűn akcióban szokott lenni. :) Nekem ez jött be nagyon meg még a tescoba a lila színű gaga törlőkendő. :) de úgyis idővel kitapasztalod neked melyik a legjobb.
2013. aug. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem volt gondom vele,de olcsóbb a Rossmann-os Babydream meg a tescos is,ami zöld csomagolású és 4*72db-os.Ráadásul most itt nálunk a Babydream is akciós,a 4*80db-os 1300ft kb.A narancs pampersnek nagyon jó az illata,de olyan picik.
2013. aug. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg vagyok vele elégedve. Gyakran akciós, olyankor ezt veszem. Megfelelő szerintem a nedvessége, és nem túl erős az illata.
2013. aug. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, pont azért, mert nem olyan baromi nedves mint a Pampers. Leszedi amit le kell és mégsem marad olyan nedves a popsija.
2013. aug. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem szeretem, Huggies fun vagyok. Annak teljesen más az anyaga, mint az összes többi törlőkendőnek. Nem szeretem, mert csak nyúlik, nyúlik.
2013. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!