Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 6 hetes baba már felismeri...

A 6 hetes baba már felismeri az anyukáját?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
igen!
2013. aug. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasban is tudja már.Illatról,hangról is ismeri.
2013. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A baba az anyukáját már születésétől kezdve felismeri,hiszen a születésekor bekódolja az anyukája illatát!

Szemmel nézve viszont nem tudom,hogy felismeri-e az anyukáját 6 hetesen.Én nem vettem észre a babámon.Mindenkit ugyan úgy nézegetett mint engem.Most kezdi már megkülönböztetni a rokonokat.Akit nem sűrűn lát annak a kezében ordít mintha ölnék.Ránk a szüleire meg vigyorog mint a tejbetök :D


4 hós baba anyukája

2013. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ranschburg szülők könyvét olvastam épp két napja, ahol erről írt. Nem ismeri fel arcról, térben sem igazán lát még, csak síkban, és ha oldalra fordulsz már más képet lát, mint szemből. Az illat és íz alapján viszont igen, felismeri.
2013. aug. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!