Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem eszik 4,5 hós babám...

Nem eszik 4,5 hós babám rendesen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Babám reggel megeszi az adagját.Később pedig kevesebbet eszik, evés közben sír, feszegeti magát és onnantól nem eszik. van amikor csak a felét eszi meg az adagjának, van amikor kicsit többet. Az egészet csak reggel és általában este eszi meg. Ez megy kb. 2 hete. Van egy ikertesója, ő rendesen eszik.

Volt már így valaki?


2013. aug. 23. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Fáj a hasa,vagy neki simán nem kell annyi.Két gyerek,két test,két személyiség,ne várd el hogy annyit egyen,mint a másik.Sőt az ízlésük is más lesz majd,lehet egyikük szereti a répát,másik nem.
2013. aug. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig megette az adagját rendese, nem volt vele semmi gond.
2013. aug. 23. 10:43
 3/4 anonim ***** válasza:
CSAK TIPP:Én fogzásra tudnék gondolni.Reggel szerintem azért eszi meg a teljes adagját,mert az éjszakát átalussza és éhesen ébred,az estit meg azért,mert egész nap fél adagokat eszik,és éhes lesz már estére.De ha csak evés közben ilyen nyűgös,és nincsenek más jelei a fogzásnak akkor fogalmam sincs.Nekem is első babám van.Bocsi,hogy nem tudtam rendes választ adni,csak gondoltam megosztom az én gondolatomat,hátha van benne valami.
2013. aug. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó hogy megette eddig,de te is mindig ugyanannyit eszel minden nap?! Jöhet a foga neki egyébként,de nem kell akkor sem eröltetni.Hidd el ha éhes,meg fogja enni az egészet.
2013. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!