Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzani fog a babám? Vagy mi...

Fogzani fog a babám? Vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
4 hós a kisfiam.Pár napja nagyon nyűgös lett,alig bírok vele egész nap.Étvágya az van,eszik is rendesen,viszont ahogy felkel az alvásból kb 5 percig elvan,vigyorog,gügyög és aztán sírdogál.Tök mindegy hogy éppen evés előtt van vagy után.Evés után is ez a helyzet.Ahogy tele lesz a poci kb 5 percig van jókedve,aztán mint akit elvágnak.Csinálhatok bármit,terelhetem el én a figyelmét bármivel nem érdekli semmi sem.Mindent töm a szájába,főként az öklét,de azt folyamatosan,és sokszor már agresszívan,közben pedig sír.Nyála már 2 hós korától megindult,de most mintha valamivel már több lenne.Sokszor majd megfullad benne ha a hátán fekszik.Ha felveszem az ölembe akkor is ugyan úgy sír,közben néha vörösödik a feje.Pedig kb 1 hete ölben még jó volt neki,akkor egyáltalán nem sírt.Tornáztatom is minden nap,mert van,hogy még mindig fájdogál a hasa,de ha ki tudja magát pukizni akkor is ugyan ilyen nyűgös.Éjszaka még úgy ahogy alszik is,de az elmúlt pár nap nappala katasztrófa.Aludni alig alszik nap közben,pedig törölgeti a szemét meg jó nagyokat pislog,tehát látom rajta,hogy álmos,és amikor ölbe veszem,hogy elaltassam akkor is nyűglődik-sír.Nem tud aludni sem a nyűgössége miatt.Nem tudom,hogy mi lehet ez.Ha sikerül elaltatni,akkor alszik kb 1 órát,nem többet.És aztán minden kezdődik elölről.
2013. aug. 23. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
nálunk kb ez a helyzet, csak annyi, h. 30 percnél nem alszik többet. .. nyüszít,mint egy kiskutya. .. az alsó ínyében már látszik a 2 kis fehér csík, de nem akarnak bújni.
2013. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tegnap előtt a kisfiam gügyögött a páromnak és pont beláttam a szájába,én is látom alul az első 2 fog helyét,hogy fehéredik,de neki sem jön még kifelé.Meg felül a bal oldali szemfog is fehéredik,de még az sem bújik kifelé.
2013. aug. 23. 12:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg még azt csinálja,hogy a cumit az ujjaival félig kihúzza a szájából,és elkezdi rágcsálni.Meg ha közel hajolok hozzá,megfogja 2 oldalról az arcom és agresszívan,szó szerint vicsorogva(mint egy kiskutya) húzza befelé a szájába az orromat.
2013. aug. 23. 12:21
 4/6 anonim ***** válasza:
dettó ugyanezek vannak nálunk is. ..
2013. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És nektek fogzás miatt kedves utolsó?
2013. aug. 23. 14:59
 6/6 anonim ***** válasza:
igen
2013. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!