Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kétségbe vagyok esve, mi baja...

Kétségbe vagyok esve, mi baja van a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
4 hós a kisfiam,és pár napja ha az ölembe fektetve szeretném elaltatni,nem alszik el,hanem ordít bevörösödött fejjel és próbál közben ,,felülni,,. Mintha fájdalmai lennének.Sajnos hasfájós a babám,de nem akarom elhinni,hogy minden egyes altatásnál fáj a hasa!!!Felveszem,altatnám,ordít-összegörnyed(mintha fel akarna ülni),leteszem az ágyra.2 perc múlva felveszem,ugyan ez a helyzet.És tök mindegy,hogy mikor akarom elaltatni,a nap bármely szakában ezt csinálja,és mindig csak akkor,ha altatni szeretném!!Miért görnyed össze a kisfiam?Én már nagyon kétségbe vagyok esve,ötletem sincs,hogy ezt miért csinálja.Egész nap ordít egyébként,szerintem elkezdődött a fogzás is,de ha a fogzás fáj neki,akkor miért görnyed össze??Látom rajta,hogy álmos,mert vörös a szeme,pislog nagyokat meg törölgeti a szemét,de nem tud aludni,mert valamije nagyon fáj.Már próbáltam a lajhár pózt is,annál is csak ordít.Imád pedig az oldalán (el)aludni de most akkor is ordít.Nektek volt ilyen a babátokkal?Kedden vinni akarom a gyerekorvoshoz,mert ez így nem mehet tovább!!
2013. aug. 25. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden testhelyzetben ordít? Akkor is, ha nincs kézben? Nem lehet, hogy csak szimplán nem akar kézben lenni? Az enyém van, hogy inkább egyedül alszik el, nem akarja, hogy altassam. Máskor meg csak kézben hajlandó.

A felülést próbálgatta ennyi idősen, de az nem jelenti, hogy fáj valamije. Vagy hogy érted, hogy görnyed?

2013. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia.

Ha leteszem a kezemből mégjobban ordít,mondhatni igen,minden testhelyzetben és állandóan vörös a feje amikor sír.

A görnyedést pedig úgy értem ahogy írtam..fekszik a két karomban,és a felső testét próbálja felemelni úgy,hogy közben meghajlik a háta(mint amikor mi csinálunk felülést)és közben vörös a feje és ordít.És ezt állandóan csinálja amikor így van a kezemben,tehát amikor fektetve van.Ha utána ültetem a karomban akkor is ordít.Szóval tök mindegy,hogy milyen pozícióban van.És látom rajta,hogy álmos,és egyszerűen sehogyan sem tudom elaltatni.Ez most jött neki vagy 3 napja.És már kétségbe is vagyok esve,meg már fáradt is vagyok,mert már nem tudom,hogy mit csináljak vele,hogy ne ordítson.Ha sikerül elaltatni,akkor alszik 1-1,5 órát,azzal nincs is semmi baj,meg az éjszakát is végig alussza,de a nappalok ilyen katasztrófák az elmúlt pár napban!!

2013. aug. 25. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogzás lehet, meg hogy nem akar vízszintben lenni. Az enyém kifelé görnyed, vagyis homorít, ha nem akar kézben lenni, de nem üvölt vörös fejjel, szóval én is inkább fájdalomra tippelnék. Lehet, hogy bedurrant a füle, az is vízszintben szokott fájni a legjobban. Szerintem is menj vele dokihoz, ez tuti nem hiszti.
2013. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De ha be lenne gyulladva a füle,akkor folyna(váladékozna)nem??És én nem látok semmit sem a fülén.

De mondom nem csak vízszintben ordít,hanem ha függőlegesen tartom vagy félülő helyzetben van akkor is..ha az oldalára fordítom akkor is..ha hasra akkor is..mindenhogy.Bárhogy fordítom-fogom mindenhogy ordít és ok nélkül biztos nem csinálná!!És már nem tudok vele mit kezdeni,nem tudom sehogyan sem megvígasztalni,és ideges-feszült is vagyok emiatt,meg kétségbe esett is,meg fáradt is!!Kedden tutira megyünk a dokihoz és megérdeklődöm,hogy mi lehet a háttérben..megkérem a dokit,hogy nézze körbe a babámat,vizsgálja meg,nézze meg a torkát,a fülét,a fogát,hogy tényleg jön-e,meg ilyesmi.

2013. aug. 25. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Az lesz a legjobb megoldás. Sőt, ha lehet csináltass egy ct-t is, akár arcüreggyulladása is lehet, ami minden testhelyzetben fáj. Remélem nincs nagy gond!
2013. aug. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap este még ordított,ma reggel óta meg mintha másik gyerekem lenne..mint akiről levágták..ma már csak annyira nyűgösködik,ahogy szokott ezelőtt is. :)
2013. aug. 26. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!