Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek tetszik a Győző név?...

Nektek tetszik a Győző név? Adnátok a fiatoknak?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik, csak félek hogy Győzike miatt csúfolnák.
2013. aug. 25. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Ha neked tetszik akkor add neki! De én soha nem adnám!Apszolút nem tetszik!
2013. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én biztos nem adnám!nagyon romás
2013. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, és úgy van ahogy mondod kérdező.
2013. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ismertem győzőt, nagyon szimpatikus srác volt, nekem ez alapján pozitív... mire nagy lesz a gyereked, remélhetőleg feledésbe merül győzike...

amúgy meg nem a győzikézés lesz jellemző,

gondolj bele a jázmin névbe (dammak jázmin) nem az aladin csajára gondolsz, vagy a linda névbe (nem a karatézos rendőrcsajra asszociálsz)

ha tetszik, add neki :) amúgy is "beszédes" név, és hát nomen est omen ... :)

2013. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A többiek véleményén vagyok. Nem adnám.
2013. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Páromat így hívják, és a kisfiunk is ezt a nevet kapta. Számomra ez az egyik legszebb férfinév!:) Nyugodtan add neki ezt a nevet,ha nektek tetszik, nemsokára senki nem fog emlékezni arra az idiótára.
2013. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Igen, apuka nálunk is Győző, Ő próbál lebeszélni, mivel a munkahelyén sokat piszkálják a Győzikézéssel. Másik nevünk a Richárd lenne.
2013. aug. 26. 08:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de a Richárd sem.
2013. aug. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szép név a győző, de szegény az apja után mindig is a "kisgyőző" lenne, még akkor is, mikor már 180 centi és 20 éves, utálni fogja, hogy ő a "kisgyőző"... vagy másik eset, hogy az apja lesz az "öreggyőző" na az meg aztán a férfibüszkeségnek ad rendesen... :) :)

persze ez vicc csak :) nekem a Győző jobban tetszik, mint a RIHÁRRRD (olyan kemény hangzású... mondhatnám, hogy "hard" :)

szép név a Győző, nekem nem romás, és nem a Győzike ugrik be elsőként...

mi a párommal 4-5 alkalommal is változtattunk a leendő gyerek nevén... még nálatok is lesz szerintem több ötlet :)

2013. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az alt. isk. enektanarom Gyozo volt, sokan beleszerelmesedtunk, annyira jokepu volt. Ha ezt a nevet hallom mindig eszembe jut :)
2014. febr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!