Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy önerőből...

Mit tegyek, hogy önerőből próbálkozzon felülni és ne belénk kapaszkodva?

Figyelt kérdés

A kislányom 5 és fél hónapos és minden áron ülni szeretne, csak az a baj hogy még nem tud egyedül. Csak hasáról a hátára fordulni és kúszni.

Hason nagyon szeret lenni, eljátszogat, de egy idő után mérges lesz és belefúrja az arcát a takaróba és sír.

Ha beleültetem a bébihordozóba egyből fel akarja húzni magát és majdnem kizuhan, hiába van bekötve azért a súly húzza előre.

Állandóan ülne a fenekén, de még féltem a gerincét!

Nem tudom mit tegyek!

Állandóan lefoglalom, énekelgetünk, tornázunk, már nincs több ötletem.



2013. aug. 26. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha magát húzza fel,akkor hagyjad.Lányom 7hósan ült fel magától,6,5hósan ha letettem úgy maradt.De játszószékbe már felhúzta magát 5hósan is.De legyen amúgy inkább mindig földön és akkor nem lesz olyan helyzet,ahol erölteti magát.
2013. aug. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mi is ebben a helyzetben vagyunk igaz nekünk még csak 4 hónapos de állandóan ülni szeretne. én szoktam úgy tornáztatni hogy meg fogom a kezeit és had húzza fel magát míg fel nem ül azt pár 1-2 percig úgy tartóm és vissza le engedem a hátára. ezt napi kb 2szer eljátsszuk nagyon tetszik neki :)
2013. aug. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!