Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csócsálhat kiflit a 6 hos...

Csócsálhat kiflit a 6 hos kiscsajom aki most lelopta a tálcámrol a kiflit? (vizes kifli)

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 08:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%

Persze.

Én babapiskótát adtam lányomnak 6 hónaposan.

2013. aug. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
Persze.
2013. aug. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
akkor jo :)
2013. aug. 26. 08:43
 4/17 anonim ***** válasza:
18%

Én még nem adnék neki.

Amúgy nem azért vette le a kiflit, mert megkívánta, hanem mert egyszerűen minden érdekli őket, pláne az, amivel te is foglalkozol.

Ha a cigit lopja ki a kezedből, azt is mosolyogva végignézed, hogy elszopogatja?

2013. aug. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
Csak tudnám megérteni, hogy egyesekben honnan ez a rosszindulat. Semmi baja nem lesz, ha majszol egy kis kiflivéget. Ott van mellette az anyja, figyel rá, glutént már be kellett vezetni, mégis mi baja lenne? Aztán csodálkozik a sok okos anyuka, hogy semmit nem eszik meg a gyerek ill. mindenre allergiás.
2013. aug. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Van már foga? Múltkor olvastam, hogy akkortól biztonságos a csócsálgatás, ha már legalább 4 foga van. De az én lányom is evett zsömlét amikor csak 2 foga volt, nem lesz baja. Viszont én babapiskótát még most sem merek adni, mert abban tojás van és a tojásfehérjét nem ajánlják, mert gyakran allergizál. (most 9 hónapos a babám)
2013. aug. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

egy lapra ne tegyük a cigit és a kiflit köszi

amugy nem dohányzom!!!

2013. aug. 26. 09:12
 8/17 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nyugodtan, csak mondjuk ne sokat, ha még nem kapott glutént - tartsátok be a fokozatosságot.
2013. aug. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
és csak nyammogot rajta mert fogatlan a drága és csak felügyelett mellett :)
2013. aug. 26. 09:13
 10/17 anonim ***** válasza:
5%

Így kezdődik a mai nevelési elv.

Most csak mosolyogva végignézem, ahogy az ellopott kiflivéget rágcsálja (hiába nincs még foga), mert olyan cuki és dehogy szólok rá, hogy sérüljön a lelkecskéje.

Később már a homokozóban fogja 2 kézzel szórni a homokot a másik gyerek szemébe, kamaszként meg szembevigyorogja az anyját és lelép inni, bulizni.

2013. aug. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!