Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babám néha megrázkó...

10 hónapos babám néha megrázkódik, mintha a hideg kirázná. Mitől lehet ez? Aggódom nagyon.

Figyelt kérdés
Nem állandóan, de tegnap és ma láttam már párszor nála. Főleg, mikor nagyon álmos, nem tudom van e összefüggés. Volt már másnak hasonló tapasztalata?
2013. aug. 27. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Kisfiam 11 hós..Nála is előfordul. Pisilés előtt és után is megrázkódik

Egy ideig én sem tudtam mitől van,aztán összekapcsoltam a dolgot,ugyanis soxor a kezünkben volt amikor megrázkódott,aztán éreztem a meleget a peluson ;-)

Lehet nálatok is ez van

Merthát gondolom a nedves érzés a pelusban ezt váltja ki

Remélem tudtam segíteni kicsit megnyugodni

2013. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hós a kisfiam,de ugyan ezt csinálja már egy hónapja..szerintem vagy pont akkor pisil,vagy tényleg végigszalad rajta a hideg,mint ahogyan rajtunk is :)
2013. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pisil,kirázza a hideg:) Álmos,fáradt,fázik,kirázza a hideg :)
2013. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nálunk pisilés közben vagy után volt mindig :) ne aggódj
2013. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Megnyugodtam kicsit. Azért jövő héten megmutatom orvosnak tanácsadáson.

Addig meg figyelem, hogy tényleg a pisi miatt van? De hogyan tegyem, nem látok a pelusba, és mikor megrázkódik, és akkor teszem oda a kezem, már nem érezni semmit. Hogyan jöttetek rá, hogy a pisi miatt van?

2013. aug. 27. 14:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy a pisi miatt van.:) A babák aranyos szokása, nem rendellenes. Spontán reakció, amit a pisilés vált ki, nem kell aggódnod miatta.:)
2013. aug. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
:D ugyanezt csinálja az egy évesem :)) ilyenkor pisil. Utána mindig kérdezem,hogy pisiltél? Ő pedig vigyorog :)
2013. aug. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 eszo ***** válasza:

én 8 hónapos kislányom is csinálja párszor...a mama mondta,hogy ilyenkor pisil :-)

tök cuki

nem kell aggódnod miatta!!

2013. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tegnap kipelusoztam, és láttam, hogy nem pisil, de csinálta. Szóval nem csak akkor csinálja!:(

Megfigyeltem, hogy ha eszik, és nem kér, vagy a szája szélén van egy morzsa és le akarja rázni akkor is így csinál. De csak pár napja jellemző ez rá, eddig nem csinálta. :((( Jövő héten lesz csak orvosunk. Remélem, hogy csak én fújom föl ezt a banális dolgot.

2013. aug. 28. 08:53
 10/10 anonim válasza:
Szia, milett veletek azóta? Most mi vagyunk így
dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!