Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik különlegesebb név a...

Melyik különlegesebb név a jobb/szimpatikusabb?

Figyelt kérdés

Üdv! :) Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy szerintetek, mint kívülállóknak melyik név tetszik/ elfogadható.

Nem vagyok várandós, de lassan szeretnék gyermeket, és összegyűjtögettem a számomra régóta tetsző neveket.

Ha minden jól megy külföldre költözünk, ami jól jön , mert bele vagyok bolondulva a különleges nevekbe. Tehát ...

Lány: Csinszka, Nova, Amira, Elinor, Lilien, Kiah, Oliv, Sophie, Dimitrisz.

Fiú: Ármin, Dénes,Zente, Áron, Leander, Zétény, Brandon, Dylan, Nuray, Damián.

Szerintetek?


2013. aug. 27. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lány: Amira, Lilien, Kiah

Fiú: Áron, Brandon és a kedvenc fiúnevem: Dylan :)

2013. aug. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek megbántani de nevek terén nagy tévedésben élsz. Lány nevek közül az MTA által engedélyezett nevek a következők: Csinszka, Amira, Lilien és pont. A Nova, Elinor, Kiah még engedélyezhető lenne, viszont a Kiah már Kiaként lenne leírva, az Oliv már szerepel Olíviaként, Sophie Szófiaként és a Dimitrisz pedig tudomásom szerint fiú név. Tehát külön Sophie és Oliv nem lesz engedélyeztetve. Fiú neveknél hasonló a helyzet, az MTA szerint az Ármin, Dénes, Zente, Zétény, Áron, Leander és Damián van engedélyezve, A Brandon már Brendonként van engedélyezve viszont a Dylan és Nuray soha a büdös életbe nem lesz elfogadva, esetleg Dájlen és Nürejként, de hát az meg röhejes lenne..

Amúgy, lány nevek közül Csinszka és Nova nagyon tetszik, fiú nevek közül pedig a Zente

2013. aug. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk a Csinszka meg a Zétény nem annyira külföldi nevek :)


Egyébként A lány nevek közül egyedül a Sophie tetszik meg még talán a Csinszka.

Fiú neveknél egyértelműen Ármin ha lehetett volna még egy gyerekm és fiú lett volna Ármin lett volna.

2013. aug. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem a Sophie tettszik Nagyon!! annyira szép a csengése! s bár a lányomat nem így hívják, mert ez nem illett össze a vezetéknévvel de gyönyörű név!

Fiú-ból , ha külföldre költöztök, akkor viszont nem biztos hogy magyar hangzásu nevet választanék. és az itt felsoroltakból egyiksem igazán tettszik...

2013. aug. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

lány: amira

fiú: áron, dylan

2013. aug. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Nagyon fura nevek nekem ezek....

de azért...

Lány:Csinszka

Fiú:Zente,Dénes

2013. aug. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 6 Days 7 Nights válasza:

Lilien és Dénes.

Normálisabb neveket nem találtál?

2013. aug. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sophie és Áron.
2013. aug. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lány : Amira , Lilien (mi kislányunkat így hívják)

Fiú : Dénes,Áron

Nem tetszenek igazán a tipikusan nem magyarnak hangzó nevek.Meg sok magyar sem.

2013. aug. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amira és Ármin. A fiamat is Árminnak hívják és imádom a nevét. Nem foglalkozok másnak a véleményével, mert kinek pl. a Dezső név tetszik, van akinek nem. Például én rosszul vagyok a magyar nevektől, Dunát lehetne velük rekeszteni, annyi István, Péter, Zsombor és társai vannak. Az iskolában az osztályban ezeregy ilyen nevű lesz, de a miénkből nem. Ja és nem vagyok roma, mielőtt valaki azt gondolná! :-)
2013. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!