Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa jó éjt tápszert lehet...

Milupa jó éjt tápszert lehet adni egyből a babának nem kell szoktatni?

Figyelt kérdés
Azért akarom kipróbálni mert éjjel sokszor felkel szopizni, gondoltam kipróbálom, Persze nem biztos hogy bejön mert az is lehet hogy cicifüggő és én vagyok a cumija mert igazából nem fogadta el a cumit sem.
2013. aug. 28. 06:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha előtte adtál már neki tejpépet délután vagy délelőtt, akkor szerintem simán adhatsz neki estére is. Mindenképp kóstoltasd meg vele, nehogy baja legyen tőle.Bár nem hiszem,hogy lenne, de éna helyedben kipróbálnám délelőtt.Ha bejön neki,akkor meg másnap estére is.

Egyébként azt mondták nekem,hogy akinek van anyateje,az ne adjon tejpépet,mert elfog szokni a tejtől,mert ez sokkal ízesebb,finomabb. Nekem sajnos 4 hónaposan már alig volt tejem,így maradtak a tejpépek és a tápszer.

2013. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszike. Már 6 hónapos és szopik rendesen, szinte alig akar enni mást. Főleg a tejpépet nem eszi mert nem jön be neki a sűrűség, inkább almalé, de nem pépes, meg a krumpli nagyon hígitott állapotban de az sem pépesen, eddig ezeket próbáltuk, de favorit az anyatej. Szóval nem tudom mit tegyek, csak azért gondoltam nem elég neki már a tej és kipróbálom a tápit :)
2013. aug. 28. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!