Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10_11 hos kislanynak ajandekba...

10_11 hos kislanynak ajandekba mit vennetek?

Figyelt kérdés
Vendegsegbe megyunk-formabedobo ilyesmi jo?
2013. aug. 28. 07:40
 1/4 anonim válasza:
Ilyen korba sok mindennek örülnek. ékszer, édesség, matrica, kis sminkeskönyv, körömlakk, társas, plüss(:D), iskolai szettet úgyis nemsokára kezdődik neki. Ha szeret olvasni könyvet: ha még kislányos akkor kissebbeknek valót, ha éretteb ifjusagi regényt. En 19 evesen olvastam a Harry Pottert:)
2013. aug. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Elso vagyok. Bocsanat 10 evesen olvastam a Harry Pottert.
2013. aug. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!

Hát nehéz.Az az én lányom is 11 hónapos lesz,de nem köti le nagyon semmi a vezetékeken kívül.Bent nem is szeret lenni.Szerintem ez attól függ.mivel az enyém már megy sőt szalad egy jó ideje ,ő most kapott egy kismotort amivel kimegyünk az utcára és gyakorol:)

De ha a tiéteknek még nem ez a vágya akkor a formabedobó jó ötlet lehet,vagy egy labda!azt is szeretik ebben a korban..vagy egy játékbaba,olyan ami puhatestű,tudja cingálni.Nálunk az is nagy sláger.Mi 1.szülinapra azt vettünk pár éve a tesóm lányának,azóta is kedvenc.És a lányunk is azt fog kapni.még 1.-et:)

2013. aug. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 11 hós fiam van, de a 2.hozzászólóhoz tudok csatlakozni, bár még az enyém nem fut. A formabedobónak a kockáival játszik csak.

Viszont nagyon érdeklik a (számítógép,vezeték,konnektor) képeskönyvek, most kapott babát (jön a kistesó), labda, plüss bábok, nyomkodós-zenélős-világítós ketyerék. Nagy játékdoboz (Jysk)aminek kerekei vannak - tárolásra és tologatja (járássegítő), olyan jól elnézegeti bent a játékait, mintha egy járóka volna.

Igazán ebben a korban csak a világot fedezik fel, próbálj 12+-os kategóriából választani, amivel bent a rossz időben is tud játszani.

2013. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!