Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Na most akkor ti mit csinálnát...

Na most akkor ti mit csinálnátok? Már mindent próbáltam, reménytelen? Hagyjam sírni?

Figyelt kérdés
11 hónapos lesz a lányom. Születése óta nem alszik rendesen. Fél év katasztrófa volt,hordtuk éjjel nappal. És sajnos még mindíg ott tartunk hogy nagy cicifüggő,egész éjjel a szájában a cici. Minden órában többször kel!! Csak forgolódik nyüglődik. Védönő orvos is csak olyat mond amit már próbáltunk.Próbáltunk már mindent. Tápot cumit/nem kell neki/ nincs melege nem fázik kisállatka,homeos golyók stb..de csak az egy cici amitől megnyugszik. De ez nem állapot,mindjárt 1 éves és enyit szopik éjjel. Mit csinálhatnék? Nem alszom lassan már 1 éve,meg szegényke sem alszik jól. Mindenki azt mondja hogy éjjel ne adjak cicit és had sírjon! Aki azt irja ne hagyjam sírni az írjon valami használható dolgot :-) köszönöm
2013. aug. 29. 08:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Kb hanyszor kel ejjel?Meddig van fenn?Veletek alszik?

Mikor fekteted le este,reggel mikor keltek?

2013. aug. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Egyszer azt olvastam, hogy volt egy ilyen baba utánajártak és kiderült, hogy a füle fájt azért kelt sokszor. Nem lehet, hogy jobban ki kellene vizsgálni hátha fáj valamije? Bár hónapokig nem hiszem..


Nagyon megértelek én 2-3x kelek és ez is sok. Viszont én próbáltam sírni hagyni de nem jött be.


Esetleg azt tudom még mondani, hogy ha majd nem szoptatod lehet hogy leszokik róla. Nem tudom meddig tervezed szoptatni. Én 1 éves korig már most 9 hónaposan lassan hagyom el a szopikat. Abban reménykedek, hogy ha már nem szopizik nem fog felkelni éjjel..

2013. aug. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom megszámolni hányszor kel..rengetegszer. Van mikor 3mat beleszív a cicibe és visszaalszik de többségbe fél órákat szopik. Mire befejezi és elaludnék már újra ébred. A szeme csukva ilyenkor. Sajnos fél 11kor alszik el szintén cicin.
2013. aug. 29. 08:48
 4/28 anonim ***** válasza:
Nekünk 6 hónapos korig nem volt semmi gond: 2x kelt, aludt 9-ig. Aztán minden megváltozott, amikor elkezdődött a fogzás. Azóta van, hogy 2x kel, de van, hogy 1-3 v 4-ig 1/2 óránként, óránként. Egyértelműen a fog az egyik probléma nálunk, valamiért nagyon
2013. aug. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ez még kimaradt. Köztünk alszik mert annyit mászkáltam a kiságy meg az ágyunk között hogy már nem bírtam ezt a vedd ki tedd vissza dolgot,na de így sem jobb. Reggel van hogy 7kor kel már de mostanában 8ig is húzza.Persze a millió kis felkelésével. Gondolkoztam hogy el kéne hagyni a cicit,de megy a hozzátáplálás és sajna még nem eszik sokat az ételből. Igen gondolom többet enne ha nem szopizna.
2013. aug. 29. 08:53
 6/28 anonim ***** válasza:
Nekünk 6 hónapos korig nem volt semmi gond: 2x kelt, aludt 9-ig. Aztán minden megváltozott, amikor elkezdődött a fogzás. Azóta van, hogy 2x kel, de van, hogy 1-3 v 4-ig 1/2 óránként, óránként. Egyértelműen a fog az egyik probléma nálunk, valamiért nagyon érzékeny. Én 2 éves korig szeretném szoptatni, mert gy néz ki, hogy tejfehérje és tojásfehérje érzékeny is az ekcémán felül, így ez a legjobb, amit adhatok. Nem tart örökké ez az időszak és azt mondják, ha nem cicizik, általában csökkenek az ébredések. Mi azóta egymás mellett alszunk: kiságy rácsa leszerelve, egy szintben van az ágyunkkal, de a kiságyában alszik. Én nem aggódok ezen, a szopis babák nagy része cicifüggő. A másik dolog, amit egy szopis tanácsadó mondott, hogy akkor kelnek gyakran, ha a családban probléma van, mert hihetetlen a radarjuk. Nekünk teljesen rottyra ment a kapcsolatunk, amióta próbálkozunk rendbe tenni, kicsit jobb a helyzet.
2013. aug. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

En azt tudom neked javasolni,hogy keress meg egy szopis tanacsadot, [link]


4 gyerekem van mindet sokaig szoptattam,a legkissebb nagy cicifuggo,pedig mar 3 eves,ejjel meg most is ebred de hamar visszaalszik.Mindig is sokszor kelt,rossz alvo volt az elso pillanattol kezdve,nem ugy mint a testverei,akik jo alvok voltak.Szerintem a 8-9 ebresztes megvolt 11 honaposan.Azota sokat javult az alvasa,melyebben alszik,nyugodtabban,remelem par honap es nem fog mar ebredni.

2013. aug. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Én akkor fognám a fogzásra ha nem a születése óta lenne ilyen rossz alvó hanem csak pár hónapja. Szerintem nem a foga miatt.
2013. aug. 29. 08:57
 9/28 anonim ***** válasza:
Nálunk 8 körül van fürdés, 9 körül alszik el és reggel 7-8 körül ébred, napközben 1x alszik 2 órát. A hozzátáplálás nálunk is döcögős....de ha szakemberrel beszélek, akkor mindig megnyugszom, hogy a szoptatással a legjobbat adom neki, főleg érzelmileg.
2013. aug. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Ha baj van a családban megérzik és kelnek?! Hát még szép hogy baj van,mivel nem alszok lassan egy éve/20percekre szunyálok egy kicsit/ házasélet gyatra,ami most a legkevésbé érdekel sajnos. Nappal is ingerültebb vagyok ezmiatt.
2013. aug. 29. 09:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!