Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen őszi cipőt vegyek a...

Milyen őszi cipőt vegyek a picinek?!

Figyelt kérdés
Tapasztalt Anyukák tanácsára van szükségem! Ez az első őszünk, hogy igazi cipőre van szükségünk, kislányom 16 hónapos. Még zártabb szandit hordunk zoknival, most hogy bejött a hűvösebb idő, szükség lenne egy zárt cipőre. Néztem egy sötétkék velúr cipőt, ami nem bélelt. Gondoltam, szeptember-októberre jó lesz, és novemberben veszek neki egy csizmát. Félek viszont, hogy nem fog-e fázni a lába, mert nem bélelt a cipő, illetve, nem vízálló. Egy anyuka mondta a játszótéren, hogy ő mindig gumicsizmát vesz, így ha pocsolyák vannak, azt adja a gyerekekre. Én idegenkedtem eddig a gumicsizmától, mert nem tartom egészséges viseletnek, de pocsolyába totyogni valóban ez tűnik jó választásnak. Gondoltam, úgy jövök ki a legjobban, ha veszek egy béleletlen őszi cipőt és egy gumicsizmát, ráér béleltnek és vízállónak lenni majd a csizma. Jól gondolom?! A vízálló bélelt őszi cipő nagyon drága, és szeptember-októberre szerintem még túlzás, vagy nem?! Próbálom minél olcsóbban kihozni... Köszönöm mindenkinek előre is a segítséget!
2013. aug. 29. 10:22
 1/4 gabszem ***** válasza:
Hát inkább egy rendes finom puha, könnyű bőrcipőt vegyél (Elephanten vagy Primigi ! Szerintem ezek a legjobbak, bár elég drágák. Sajnos nekünk supinált talpú cipőt kell vennünk és azok nagyon otrombák ,de ez van, a gyerek lába a legfontosabb. Jövőre már vehetünk neki szép cipőt is ha minden jól megy. Fontos hogy vízálló legyen és lehessen takarítani. A velúrt nehéz pucolni és beázik.
2013. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Na igen, ettől is tartok... Nekünk a primigi vált be, ebből a márkából néztem a velúrt is. Köszönöm a tanácsot!

2013. aug. 29. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk a Salus és a Superfit magasszárú őszi cipők váltak be! Kicsit húzós az áruk,de mi sajnos lúdtalpasok vagyunk és megkell fizetnünk! :(

Barátnőm viszont a Deichmannba veszi a lányának a cipőket és nagyon dicséri! :)

2013. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazából a márka mellett már letettem a voksomat, de a típust nem tudom, hogyan jövök ki jobban. A magas szárú még szeptember-októberre túlzás, nem? ...vagy nem? Ezért vagyok tanácstalan, mert szeretném egy cipővel megúszni az őszt, Tőletek kérdezem, hogy lehet-e, vagy mindenképpen kell egy kora őszi és egy késő őszi, vízálló és bélelt cipő is?!
2013. aug. 29. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!