Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért tart vajon a 3 hetes...

Miért tart vajon a 3 hetes fiamnak hajnalba 4 óra körül másfél óráig vissza aludni? Mi lehet vajon a problémája? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lenne hozzátok egy kérdésem. Szerintetek miért csinálja Máté fiam azt, hogy hajnal 4 kor felébred és utána másfél óra mire vissza tudom altatni?

Éhesnek nem hinném, hogy éhes hiszen ezzel kezdjük amikor megébred, hogy megetetem. Pelus csere is van természetesen ha kell. Illetve a büfivel sem szokott gond lenni.

Hasa nem hiszem, hogy fájna, mert ez a fajta sírás nem olyan kólikás jellegű mint amit a lányom produkált és én úgy gondolom akkor nem csitulna el, ha mi odamegyünk hozzá. Nem húzogatja a lábait és nem fájdalmas a sírása. Nem hinném azt sem, hogy a tejemmel lenne baja, hiszen akkor nem hízott volna 3 hét alatt több mint egy kilót. Ráadásul este 10kor amikor fejek akkor 190ml fejek le. Este negyed hat fele fönt van egészen háromnegyed kilencig. Akkor nézelődik játszunk közösen a lányommal és kicsit nyugtalankodik ugyan amíg meg nem etetem.

Szívesen várom az ötleteket, hogy vajon miért is csinálhatja ezt. Ráadásul igény szerint szoptatom őt így ő akkor fejezi be az evést amikor ő szeretné. Szóval én úgy gondolom, hogy a komfort szopiját is kitudja elégíteni.

Ja ami lemaradt előtte utána nincs gond az alvással. Ha evett egyből alszik. este fél nyolc nyolc között teszem le aludni és hajnalba kell 1körül és úgy négy körül


2013. aug. 29. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egyszerűen csak még nem állt be neki a bioritmusa. Nem tudja még, hogy az éjszakát át kell aludni. Lehet 4-kor azt hiszi már reggel van és játszotok. Én kisfiamnak még 8 hetesen is sikerült megcserélnie a napszakokat. :)

2013. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt csinálta a fiam, annyi különbséggel, hogy ő 1-3-ig volt fenn éjszaka. 2 héten belül ezt magától abbahagyta, és ha fel is ébredt, szopi után gyorsan vissza is aludt.

Nem tettem vele semmi különöset, nem vettem ki az ágyából, csak ott ültem mellette és simogattam.

2013. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!