Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem lát engem, semmi gond...

Bogarszemu kérdése:

Ha nem lát engem, semmi gond vele, egész jól eljátszik bárkivel, de itthon - gondolom összekapcsolja, hogy én itthon vagyok, ha engem lát, sikítva ordít ha nem vele foglalkozok, neadjisten más próbál vele barátkozni. Elrontottam valamit? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez kötődési zavarnak minősül? Egyébként egy éves a kislegény, kézen fogva ügyesen meneget, de nem mászik és egyedül nem játszik, max 10 percig, bár fel tud állni egyedül, fel tud ülni, nem csinálja. Inkább addig sír amíg valaki megsajnálja és segít neki.
2013. aug. 29. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést, nem ez volt a kérdés, csak nagyon tud zavarni mikor az anyukák akár tudatlanul is, de hátráltatják a gyerek fejlődését.

Kézen fogva vezetgetni tilos a még menni nem tudó gyereket!

Pláne, hogy nem mászik???

Elképzelhető, hogy azért sem mászik, ül, mert hozzászokott, hogy vezegtetitek, ez sokkal érdekesebb számára, nincs ami motiválja a mászásra, ülésre, hiszen tudja, ha sír, anya úgyis ott terem és kapaszkodót nyújt neki, ezt pedig nagyon nem kellene.

2013. aug. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!