Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakára nem lakik jól a...

Éjszakára nem lakik jól a babám, mit adjak a cici mellé?

Figyelt kérdés
3 hós kora óta átaludta az éjszakát(este 8-9től aludt 6ig),viszont úgy egy hete folyamatosan minden hajnalban 3-4kor felébred enni,és nagyon korog szegénynek a pocija.Mivel egészítsem ki az esti szopit hogy nyugodtan tudjon aludni?
2013. aug. 30. 14:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Semmivel. Szoptasd éjjel amig kéri, növekedési ugrása lehet.
2013. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2013. aug. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ja és ha stagnál a sulya akkor beszélj a dokival.
2013. aug. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Hogy-hogy mivel, tápszerrel! Valószínűleg gyenge a tejed, nem lakik jól már, ennyi. Nálam ugyanez volt, kb időben ilyenkor is, ahogy elkezdtük adni neki tápszert, tök jó aludt, fejlődött.
2013. aug. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

a tápszeren kívül gondolom más lehetőség is van...

6 hós

Nem stagnál teljesen jól fejlődik,csak ha már 3 hónapot végig aludt,gondolom most nem elég neki.

2013. aug. 30. 14:54
 6/17 anonim ***** válasza:
Esetleg a tejpép szóba jöhet, bár az is tápszer, csak ízesített (és a legtöbb cukros). Akkor pedig mivel lennél előrébb, mint a tápszerrel? 6 hónaposan más nem jöhet szóba és nem is értem, hogyha éhes a gyerek, akkor miért nem kaphat pótlásként éjszakára tápszert. Nem méreg.
2013. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a mozgásfejlődés fogzás miatt kel?
2013. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

honnan tudod, hogy éhes, korog a hasa?

növekedési ugrás, mozgásfejlődés, fogzás, bármi egyéb.

nincs olyan, hogy gyenge a tejed, ez hülyeség!!!

szoptasd gyakran, éjjel is. ha eddig nem adtál, ne adj neki tápszert, tejpépet sem.

ne attól aludjon, mint aki fejbe vertek, hogy emésztenie kell azt a cukros vackot.

ha hetekig stagnál a súlya, akkor utána esetleg gondolhatsz arra, hogy éhes. de van, aki pont ilyenkor inkább éjjel eszik sokat, mert nappal mozog, nézeget, stb...

2013. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Felteszek egy nagyon egyszerű kérdést és olyanokat kombináltok hogy csak pislogok...súlyfejlődés meg mit tudom én.

Annyi hogy este felkel,igen mert KOROG A HASA,mint ahogy azt fent is leírtam.

Nem úgy cicizik mint eddig,nap közben elég neki,de estére már nem,gondolom kevesebb a tejem már.

Fél évesen mi a jóégnek adjak neki tápszert már?Nem is javasolják,erről beszéltem a védőnőmmel is.Ilyenkor már a tejpépet szokták felírni.

2 hét múlva megyünk tanácsadásra,mondom addig hátha van valami gyors megoldás...pl bébikaja utolsó előtti etetésnél,vagy keksz,vagy babapiskóta vagy mit tudom én mi,ami jobban eltelíti hogy tudjon aludni.

Nem magam miatt akarom hogy aludjon egész éjjel,hanem gondolom nektek se jó mikor arra keltek hogy kihallatszik úgy korog a hasatok.

Szerintem ennek senki köze a súly gyarapodáshoz meg a fogzáshoz se.

2013. aug. 30. 16:51
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
És drága anyuka, honnan tudjam, hogy mennyi idős a gyereked? Annyit írtál, hogy 3 hós kora óta, és kész. Én meg úgy gondoltam, hogy kb akkor 4 lehet, és akkor mehet a tápszer. De mivel 6 hósról van szó, már gondolom elkezdted a hozzátáplálást, plusz cici. Estére akkor adjad neki a tejpépet, plusz cici, és nézd meg, mi lesz. Többször meg ne szoptasd éjjel, mer a kicsi elég durván rá fog szokni, és majd nézel, hogy hulla vagy még 8-9 hós korában is, mert simán fel fog kelni. Amúgy meg ha vágod te is, hogy a tejpép jó, akkor nem értem, miért kérdezed. Ennyi. Ez nem kombinálás, csak viszonylag kevés infóból rakja mindenki össze, amit tud, örülj, hogy foglalkozunk a kérdéseddel.
2013. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!