Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik jobb?

Szerintetek melyik jobb?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2013. aug. 30. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

hmm..én elsőre voksolok de csak mert jobban kombinálható a ruhákkal.

De amúgy mindkettő tök jó:)

hányas cipők amúgy?

2013. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Első:)
2013. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Kiscsillag7906 ***** válasza:
Elsőre szavazok én is.
2013. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Első :)
2013. aug. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

20-21-es cipők:) 15hónapos fiamnak lesz,csak nem tudok dönteni melyik jobb:)

Köszönöm nektek a válaszokat.

2013. aug. 30. 23:15
 6/14 anonim ***** válasza:
egyik sem. egy 15 hónaposnak ezek nagyon nem jó cipők.
2013. aug. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15 hónaposnak csakis tépőzárasat veszek, annyira nem tűrik az öltöztetést, a fűzőssel csak a baj van...
2013. aug. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Leirnád nekem légyszives miért nem jók ezek a cipők 15 hónaposnak?Tényleg érdekel:)
2013. aug. 31. 00:35
 9/14 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mikortól jár. Ha még csak most kezdte és sokat mászik is, olyat érdemes venni, aminek nagyon puha a talpa (kettébe hajtható a cipő). Ha már stabilan jár, talán fut is, akkor meg olyat, ami tartja a bokáját.

Szerintem nézz még utána neten (akár itt a GYK-n), mely márkák az egészséges cipők, amik jó irányba segítik a talp alsó-belső boltozatának kialakulását (és a későbbi lúdtalp megelőzését) - ezek pedig jellemzően tudtommal nem a felnőtt márkák mini változatai.

És a tépőzáras tapasztalatom szerint sokkal praktikusabb, mint rugdalózó lábakra masnit kötni :)

2013. aug. 31. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Marha jól néznek ki ezek a cipők, de funkcióra nulla. Én is vettem a Fiamnak anno egy Nike-t, megvettem vagy 11e ft-ért (sokszor magamnak se veszek ennyiért), elöször is , kinőtte 2 hónap alatt, másodszor olyan vastag a talpa mint egy felnőtt cipőnek, így járni egyáltalán nem tud benne. Így kénytelen voltam babakocsizás közben ráadni, hogy hordja is, de többet nem veszek.

Ja ,és a cipőfűző- szenvedés.... tépőzár!!!!

2013. aug. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!