Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babának mi a napi...

6 hónapos babának mi a napi étrendje?

Figyelt kérdés

Hány cici van benne,mi az ebéd,gyümit mikor kap?

Köszi a választ mindenkinek.


2013. aug. 31. 06:29
 1/2 anonim ***** válasza:

6 hónapos kora előtt pár nappal kezdtem a hozzátáplálást, így a 6. hónapban végig javarészt csak anyatejet evett még.

Nem tudnám megmondani mennyiszer szoptattam, rengetegszer, amikor csak úgy gondoltam.

Kevesebb volt már akkor a tejem és csak úgy volt neki elég, ha akár óránként is mellemen volt.

Dél körül kóstoltattam szoptatás után, először gyümölccsel, majd elkezdtem neki a főzelékeket gyártani, abban az időben még nagyon egyszerű összetevőkből (krumpli-alma, krumpli-répa, rizs-barack stb.).


Már 9 hónapos, napi kétszer eszik főzeléket, egyszer gyümölcsöt és kb. 4-5 alkalommal szoptatom, de nagy fájdalmamra már tápszert is kell neki adnom.

2013. aug. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Reggel 6 fél 7 közt ébred, akkor cici, utána játszás és visszaalszik egy kicsit.

Tízóraira gyümölcs: barackot, almát evett még eddig a krumplit és répát is ízlelgette már. Kb. egy hónapja kezdtük el.

Ha igényli akkor még egy kis szopi, de ez általában már csak konfortszopi, hogy jól érezze magát.

Játszás és fél óra szundi, sajnos csak félórákat alszik nappal kétóránként.

Déltől kezdve csak szopi van még, de már tervezzük, hogy zöldséget adunk neki ebédre.

Este 7 körül fürdés és szopi, 8 körül szundi.

Mostanában éjszakánként felkel min. egyszer enni. 2 hónapos korától szépen átaludta az éjszakákat, de most megint kelünk.

2013. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!