Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy héttel túlhordott babának...

Egy héttel túlhordott babának jó lesz még az 56-os méret? 36 hetesen 3 kg-nak mondták.

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet tudni.

Amíg nem születik meg egy baba, addig nem lehet tudni, hogy mekkora lesz.

Az uh-n mért adatok, csak becslések, 30 százalékot is tévedhetnek mind lefelé, mind pedig felfelé.

Lehet hogy 50 cm-el, lehet, hogy 56 cm-el fog megszületni.

Kell az 56-os méret is, de kell a nagyobb méret is é szerintem abból a több, a nagyobb méretből.

2013. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Attól is függ, hány cm-rel születik.
2013. szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én 1hét +2napra szültem 54cm lett meg a babóm.
2013. szept. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nyugodtan szerezz be néhány 62-est is, ugyanis az első ruhácskákat nagyon hamar kinövik a gyerkőcök.

már csak azért is, mert gondolom az első hetekben két szoptatás között nem nagyon lesz időd babaruhát nézegetni/vásárolgatni :)

én 74-esig vettem ruhákat - jó, belátom, ez azért túlzás volt egy kicsit (fél éves korában hordta a 74-eseket), de persze azért én is elcsábultam egy-egy vagányabb darabra :)

2013. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is túlhordtam. A baba csomagba alapból 56-os méretet csomagoltam a kórházba. Mikor jöttünk haza szinte feszült, majd lepattant róla a body. 3700g-al született és 52 centivel
2013. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Igazából azt szerettem volna, ha lehetőleg frissen mosott-vasalt ruhák várnák a babát. A tesók kicsik voltak, így 44-eseket készítettem elő, aztán ahogy haladt az idő, elővettem az 56-osokat, most meg legnagyobb elképedésemre vélhetőleg egy héttel túl fogom hordani a babát, aki nagynak várható. Akkor biztonság kedvéért kimosom a 62-eseket is.

2013. szept. 1. 15:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Kisfiamat 1 héttel túlhordtam, 58cm-rel született, de jók voltak rá az 56-us ruhák.
2013. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!