Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy puszilgatjátok a...

Ti hogy puszilgatjátok a babátokat?

Figyelt kérdés
Ha szeretgetitek arcra puszi,homlokra,nyakra?Van hogy szájon pusziljátok,vagy bele a kis nyitott szájába?
2013. szept. 1. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Szájon sosem. A kis pocijára, homlokára, talpára szoktam adni.
2013. szept. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

hát mi is,ahol érjük,ott cuppantjuk,

(de a szájába nem)

2013. szept. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Mindenhova. Van, hogy szájra is. Még a kakis fenekét is megpuszilnám, annyira szeretem. :D Viccet félretéve igen, nálunk megy a szájra puszi is. Apától is, tőlem is. Mástól nem. A nyakát is szoktam, nagyokat rötyög közben. A szájába bele nem, ezt mondjuk nem is értem pontosan. :)
2013. szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

A száját kivéve mindenhová.

Sem én, se a férjem nem pusziljuk meg a száját, ha mástól látnám, hogy ezt csinálja a lányommal, azonnal rá is szólnék.

Nagyon gusztustalan szokásnak tartom.

Ha véletlenül oda sikerül, nem csinálok belőle ügyet, de direkt el nem tudnám képzelni, nekem ez beteges.


Főleg, mikor valaki a 4-6-8 éves gyerekét is még szájon puszilja.

2013. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is egésznap puszilgatnám. Még hagyja azért is, most 17 hónapos, már ugy sem sokáig lehet. Néha előfordul, hogy ő ad a számra , mert látja, hogy apával így szoktuk. Gondolom ezért ad ő is néha számra.
2013. szept. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Mindenhová :) Szájra nem, sztem hozzátartozik az alapvető higiéniához...
2013. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Acra, lábra, mindenhova. Néha adott ő is, szájra. Gondolom látta hogy mi is adunk egymásnak oda puszit apával. Persze nem újszülött kortól volt ez, hanem mondjuk fél éves kortól. Most akkor el kellet volna fordulnom? Vagy rászólni hogy ez gusztustalan? Volt hogy a papucsot a szájába vette, az sem bacisabb mint a mi csukott szánk....
2013. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Kiváncsi voltam,ki hogy van vele.

Mi is puszilgatjuk sokat,de szájra nem szoktunk adni neki szándékosan,persze van hogy véletlenül oda sikerül.

Azért kérdeztem,mert a barátnőmék voltak nálunk,és ő az 1 éves kislányát állandóan szájon puszilta,vagy ha nyitott szájjal volt,akkor meg belecuppantott a szájába.

Nem tartottam ezt normálisnak.De úgy látom más se.

2013. szept. 1. 19:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok hogy ezeket a válaszokat ki pontozta le... Sok a szánalmas magánéletű egyén látom.
2013. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenhova adok a kislányomnak puszit, csak a szájára nem!
2013. szept. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!