Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitol valtozhatott meg ilyen...

Mitol valtozhatott meg ilyen hirtelen kislanyom szeklete?

Figyelt kérdés
5 es fel honapos a kislanyom.Pici kora ota szekletgondjai vannak,sokszor 7-10 napig sem volt szeklete,olyankor glicerines kupot hasznaltam.Ket hete taplalom hozza es szopik is.Tegnap ota viszont minden szopi utan kakil.Mi okozhatta ezt,hogy ilyen hirtelen megvaltozott?
2013. szept. 1. 20:15
 1/3 Kunci77 válasza:
Gyerekorvos tud a székletgondokról?
2013. szept. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze,mielött hozzátok fordultam 3 gyermekorvosnál voltunk,mind azt mondta hogy mit idegeskedek ez normális.Én nem tartom annak,ezért fordultam hozzátok.
2013. szept. 3. 17:22
 3/3 Kunci77 válasza:

Ha 3 gyerekorvos egymástól függetlenül állítja, hogy ez normális akkor nem lehet, hogy tényleg az?

Ha itt egy laikus (vagy egy ismeretlen aki orvosnak vallja magát) leírja, hogy ez nem normális és itass a gyerekkel higanyt mert akkor tuti lesz széklete, megteszed???

2013. okt. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!