Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ötletek 6 hós baba fotózáshoz?

Ötletek 6 hós baba fotózáshoz?

Figyelt kérdés

Van egy két ötletem de szívesen fogadnék tőletek még párat. Pl vettünk a kisfiamnak egy szerszám készletet amiben van egy munkavédelmi sapka is, gondoltam hogy fotózásra ráadom majd. Meg biztos lesz fürdőlepedős kiskacsákkal. De mit lehetne még?

Köszönöm előre is.


2013. szept. 2. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Fotós vagyok. Egy 6 hónapos kisbababa a saját közegében a legédesebb. A saját környezetében, a családdal, a saját ruhájában, nem mindenféle bugyuta, hozzá nem illő cuccokat ráaggatva. Borzalmas irányzatok vannak ezen a téren. Pl. angyalszárnyak, buta kosarak, ládikák, lányoknak gyöngyök, fejpántok.. stb.. Amit én tennék az annyi, hogy a családdal együtt piknikezve, a természetben fotóznám a picit.
2013. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. szept. 3. 12:50
 3/3 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz. Napsütésben odakint egy kockás pléden a saját kis ruhácskájában ahogy játszik, vagy ilyesmi. Ha rossz az idő az ágyában amikor alszik :D akkor a legcukibb
2013. szept. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!