Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónaposan még csak 2...

10 hónaposan még csak 2 fogunk van. Nem kevés ez kicsit?

Figyelt kérdés

Kinek hogy indult be a fogzás? Kb 2 hónapja bújt ki az első rá egy hétre jött a második mindkettő lent középen.

Kell esetleg dokinak látnia ha nem bújdosnak hamarosan azok a fogak?

Köszi!



2013. szept. 2. 21:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
13 hónaposan 1 fogacskánk bújt ki. Azután a többi. Már nagyok vagyunk, jó erős, ép fogakkal.
2013. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
De, picit kevésnek tűnik, pláne, ha két emberről van szó.
2013. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Barátnőm kisfiának 10 hósan még nincs foga.
2013. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
teljesen jó a gyereked így
2013. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Lányom 11hós és 4van neki.Amilyen hamar kijött az első kettő,úgy utolérte őt a többi baba.5hósan jött ki 2db,8hósan még 2.Azóta felül jön kettő,de még nem most bújnak ki majd.
2013. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A fiam 11 hónapos, 2 fél és 2 negyed foga van - azok is 2 hét alatt bújtak ki. A védőnő homeopatias kalciumot javasolt pici vízben feloldva (néha adom neki, de imádja a túrót, sajtot- inkább azt eszi).

Ne aggódj, hamarosan harapdálni fog a sok fogával (így lesznek a puszik veszélyesek).

Most is hasmenése van, így gondolom hogy valahol kibukkan majd egy fogacska. Az elsőt megszenvedte szegény, hőemelkedése is volt, néhány éjjel nem is aludtunk.

A gond csak az a késői fogzással, hogy amit megkóstolhatna már a kezéből, szegény nem mindent tud szétrágni az inyével, így egészben nyeli le. A korának megfelelő bébiételnél is feltételezik már a jó sok fogat.

2013. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11 hósan jött ki az első foga kislányomnak, most 14 hónapos és most jött ki a 3. foga. Kevésnek kevés, dehát ez van, úgy tudom 1 évesen átlag 8 fognak kellene lenni.
2013. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak 7 hónaposan 8 foga vol, lassan 1 éves azóta sem jött ki több, senki nem foglalkozott vele, hogy hágy van. Doki sem tud vele semmit csinálni, hidd el nem marad fog nélkül
2013. szept. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

9 hónapos a lányom, 1 sincs neki.

Én 27 vagyok, nekem 32 van.


A babáddal semmi baj, bőven ráér még a fogzással, emiatt nem kell dokihoz vinni, ám neked nem ártana megnézetni a szád fogorvossal, mert nem normális, hogy még nincs fogad.

2013. szept. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 10hónapos neki 7foga van.

Viszont ez a 7fog 2hét alatt bújt ki neki 4honapja azóta sem jött ki egy sem.

Ne izgulj ki fognak bújni azok a fogacskak

2013. szept. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!