Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja minden altatásn...

Miért csinálja minden altatásnál ezt a hisztit? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2,5 éves a fiam, és már két hete minden altaásnál olyan hisztit csap, hogy megáll az eszem. Meg van a napirendünk. Semmi gond vele, de ha alvásról van szó kifordul önmagából. Nincs már hozzá türelmem, először a szép szó, könyörgés, de aztán már felemelem a hangom és nem megy. Másfél órás tortúra az altatás. Délután is leszoktam rakni, de már próbáltam, hogy nem rakom le és ugyan úgy hiszti volt.Sőt akkor már 5 körül kibírhatatlanul hisztis, mert fáradt. Elfáradtam, és már nem tudom mit csináljak, hogy ne ez legyen minden este a műsor.
2013. szept. 2. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:

üdv a klubban...totál elszállt ma este az agyam a gyerekeimtől!

A pici 9 hónapos,a nagy most lesz 3 éves és 1,5 óra volt mire elaludtak...a pici addig a cicimen csüngött,a nagy meg dörzsölgette a szemét,ásítozott,de nem volt hajlandó elaludni...

nálunk igaz nincs hiszti, de hihetetlen mennyire nehezen alszanak el!!!!ja és természetesen csak velem,ha kimegyek,mondván,hogy nem érdekel,majd elalszanak,akkor egyszerűen nem alszanak el!!

nekünk is van jó napirendünk,az egész nap tök jó velük,de az altatásoktól kikészülök...

2013. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát már én is kimentem, hogy aludjon egyedül, de akkor neki áll szétpakolni, meg őrjöng. Velem alszik,mert egyedül nevelem, szóval, borzasztó nehéz....és tanácstalan vagyok.
2013. szept. 2. 22:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát azt hiszem,ez egy ilyen időszak,sajnos nálunk is ugyan ez a szitu ete altatásnál,mindent kitalál éhes,pisi,kaki csak aludni ne keljen van,hogy sokszor 2-órán átt ezt játszuk!
2013. szept. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen időszak, ki kell bírni ép ésszel. Más megoldás nincs. Nem tart azért sokáig.

17 évesen nem fog hisztizni, sőt örülsz, ha otthon van este. :-))

2013. szept. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem hármasikreim vannak, és nem vittek az őrületbe soha! Szigorú napirenddel kiegyensúlyozottak maradtak. Délutáni alvás kötelező. Esti lefekvés ideje mindig ugyanaz, legyen az újév, vagy bármi. Nagyon fontos az időpont tartása. Ha este próbálkozik a hisztivel ajánlom, legyél határozott és erős. Te diktálsz! Nem szabad belemenni az ő próbálkozásaiba, és ne lássa rajtad, h megvisel. Kimész a szobájából, amikor eljött az ideje. Ha nem tudod megoldani, a hátadat mutatod és nem szólsz hozzá Előtte pedig meg kell beszélni vele, h pl. utolsó pisi utána befejeztük a napot, és alvás! KITARTÁS, KEMÉNYEN sikerülni fog!
2013. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!