Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám két hete hogy először...

Babám két hete hogy először hasra fordult. Azóta viszont egyszer sem. Másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés

2013. szept. 3. 05:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiam 3 hósan fordult hasra - ezt aznap 3x megismételte, majd csak 6 hónaposan csinálta újra.
2013. szept. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne aggodj. Ahogy az elso valaszolo is irta, van ilyen. Forgolodni fog, mint a ventilator, ha valami "erdekes" van mellette es maskepp nem eri el.

Lanyom utalt hason lenni, elobb ult fel, es elobb maszott, mint forgolodott. Fiam meg, mint a ventilator porog a foldon 3,5 honapos kora ota, nevet, kacag kozben es magat a fordulast elvezi. Viszont csak jobbfele hajlando fordulni, balra nem. Szoval ne aggodj, minden gyerek mas.

2013. szept. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem a kisebbikem ezzel kergetett őrületbe. Szinte minden új mozgásformánál eljátszotta. Én persze büszkén újságoltam Apának, Nagyinak, ők meg a végén már csak legyintettek. :)
2013. szept. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Megcsinálta, aztán utána hanyagolta. Rákérdeztem a dokinál, és ő azt mondta, zen ne aggódjak. Ha egyszer már megcsinálta, akkor már tudja. És ha nem csinálja az azért van mert nincs kedve vagy lusta. Úgyhogy nyugodj meg. Megcsinálta, ügyes, mostmár ezt is tudja. Mostmár csak rajta áll, mikor lesz kedve újra átfordulni.
2013. szept. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!