Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit érdemes ebédre vinni egy...

Mit érdemes ebédre vinni egy 16 hónaposnak az Állatkertbe?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk, ott töltenénk a napot. Melegíteni gondolom nem lehet. Esetleg virslit? Még nem ettünk így lakáson kívül ebédet.
2013. szept. 4. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Az étteremben megmelegítik a baba ennivalóját, ha kéred ;)
2013. szept. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Palacsinta, pogácsa, szendvics zöldségekkel, vagy ott is vehettek valamelyik büfében valamit (persze az nem olcsó).

Gyümölcsből vihettek banánt, almát, szőlőt, szilvát, ezek jól bírják a "strapát".

2013. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem eszünk az étteremben, de köszi. :)
2013. szept. 4. 11:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ott enni ahhoz, h megmelegítsék! (nekünk tavaly bérletünk volt, hetente legalább egyszer mentünk, főleg nyáron, de alig párszor ettük ott, mégis szó nélkül megmelegítették minden alkalommal, ha olyat vittem)
2013. szept. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem ehhez nem lenne pofám, hogy nem eszek ott, mégis megkérem őket, hogy melegítsék meg.


Egyik gyerekem ilyen korában még elfogadta az üveges bébiételt. Másik már nem, így neki ilyenkor kiflit, kekszet, gyümölcsöt csomagoltam.

Ebédet nem, fel sem merült bennem, hogy ott ebédeljünk.

Hazaértünk késő délután, és akkor ettük itthon a főtt kaját.

2013. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekennivalót? A sajátomat én sem melegíttetném ott, de régen még direkt erre való, önkiszolgáló mikró is volt. Am meg megveszem a baromi drága jegyet, akkor ez a minimum szerintem, h ezért ne nézzenek ki.
2013. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A jegyet azért veszed, hogy megnézd az állatokat...
2013. okt. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!