Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a baba velünk egy szobában fog aludni legalább addig míg nem jön a másik baba? Nekünk ez így praktikusabb.

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 10:04
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
51%

Jobb neki külön szobában. Ha ti még nem alszotok, világítotok stb., akkor zavarhatja a babát. De esetleg, ha picit nagyobb lesz, ő is zavarhat benneteket.

Nem nagy fáradtság átmenni hozzá a másik szobába.

2013. szept. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
68%

Velünk is egy szobában alszik a kisfiam, pedig már 2 éves lesz. Külön ágyban alszik, de sokszor átkéredzkedik hozzánk.

Van külön szobája, de amíg éjjel többször ébred, csak nekem lenne kényelmetlen átrohangálni, úgyhogy nekünk is így kényelmesebb, mostanában meg nagyon anyás is lett, úgyhogy amíg ez el nem múlik nála szerintem marad, vagy legalábbis amíg át nem alussza az éjszakát.

Szerintem semmi gond nincs vele, mindenki úgy csinálja, ahogyan neki kényelmes.

2013. szept. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
82%
A második válaszoló utolsó mondata a lényeg!
2013. szept. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Azért gondoltuk így mert akkor csak egy szobát kell fűtenünk és ezzel is spórolunk.
2013. szept. 4. 10:14
 5/53 anonim ***** válasza:
31%

"csak nekem lenne kényelmetlen átrohangálni, úgyhogy nekünk is így kényelmesebb, mostanában meg nagyon anyás is lett, úgyhogy amíg ez el nem múlik nála szerintem marad"

Hát szegény gyerek így elég sokáig anyás is lesz! Kíváncsi leszek, majd hogy tessékeled ki később a szobátokból.

A gyereknek legyen külön szobája!

2013. szept. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
17%
Ja, fűteni nem tudtok, de rögtön két gyerek is kell. Eszem megáll.
2013. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem, miért nem lehet normálisan válaszolni... Ha csak savazni tudod, akkor inkább ne is írj semmit.
2013. szept. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
11%
Ő kérdezte, mit gondolok. Ezt gondolom.
2013. szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
86%
A mi babánk is velünk fog aludni. Nem azért, mert fűtésgond van, nem azért, mert nincs másik szoba, hanem azért, mert nem érezzük úgy, hogy logikus lenne, hogy eddig bennem volt, melegségben, sosem volt egyedül, és miután megszületett tegyük egy másik szobába, távol tőlünk. Nem csak neki, de nekünk is igényünk, hogy közel legyen hozzánk. Ha nagyobb lesz, és külön szobát szeretne, meg van rá a lehetőség. Addig alhat velünk vagy az ágyhoz szerelt kiegészítő kiságyban.
2013. szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
89%

Mi egy szobában kezdtük az első pár évet, mert nem volt több. (A fűtés is egy logikus érv, ha tudsz spórolni, miért ne!) Sok helyről hallottuk, hogy az ilyen gyereket tíz évesen se lehet kitenni az szülői ágyból, nem lesz meg önállóan, rámehet a kapcsolat, meg ilyen marhaságok.

Nos, nálunk ez nem így lett. Pedig nemhogy egy szobában aludtunk, még be is bújt az ágyunkba. Van aki praktikusabbnak tartja a külön szobát, de van, aki nem. Egyéni döntés. Ha így gondoljátok, ne foglalkozzatok mással, ettől baja/bajotok nem lesz.

2013. szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!