Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogápolás babáknál, de hogyan?

Eszo kérdése:

Fogápolás babáknál, de hogyan?

Figyelt kérdés

még csak 1 foga van,de készülődik kibújni több is..

már most gondolni kell a fogak ápolására,tisztítására..de ti hogy csináljátok??


2013. szept. 4. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én anno a Rossmann-ban vettem 3 db-os babafogkefét, (2 gumis, 1 sörtés) ezzel tudja az ínyét is dörzsölni, meg az esti tápszer után odaadom neki a sörtéset, azzal "játszik". Én még nem használok pluszban fogkrémfélét. (most 1 éves a kisfiam és 8 foga van)
2013. szept. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jégtánc ***** válasza:
Első fogacskákat vizes gézlappal tisztítottam,majd mikor elérte korban azt a határt akkor fluormentes fogkrémmel és újjra húzható szilikonos fogkefével mostam.
2013. szept. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Jégtánc ***** válasza:
*ujjra
2013. szept. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először ujjra húzható fogkefét vettem neki. Nagyon szerette, ha azzal dörzsöltem az ínyét. De ez csak 1-2 fogig működik, mert utána nagyon tud harapni... :)

Vettünk egy baba fogkefét, és azzal reggel-este kicsit átsikálom neki. Utána az övé, még vagy 10 percig elrágcsálja. A fogorvosom azt mondta, hogy akkor használjunk fogkrémet, ha már tud köpni. Mostanában együtt mosunk fogat és látom, hogy próbál utánozni, ahogy súrolom.

Most 10 hónapos.

2013. szept. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!