Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi a véleménye erről a...

Kinek mi a véleménye erről a hordozókendőről?

Figyelt kérdés

[link]


Tényleg jó 18 kilóig?


2013. szept. 4. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

nagyon hülyén néz ki

lehet hogy jó 18 kilóig, de a derekad nem fogja bírni addig

2013. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem fáj a derekam tőle szerencsére,mert a csipőm tartja.A hátam fáj,de az nem a kendőtől.

Nekem nincs gondom a kinézetével :D A buszra babakocsival nem tudok felvergődni sajnos,így a kendő célravezetőbb :)

2013. szept. 4. 12:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Olcsóbban is van normális, ráadásul segítenek a felkötésben és csípőn is tudod hordozni ezekben, de kizártnak tartom elől a 18 kg-t, nekem 10-nél nem kényelmes az elől hordozás és a fiam sokat nézelődik, így csípőre kötöm, de nekünk már csatos van.

[link]

2013. szept. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ezt csak élőbe tudná megmondani az ember, de nekem úgy tűnik pár képen, hogy ennek is kicsi a csípőtámasza...olcsóbb, vagy ilyen árba van egy csatos hordozó, az biztos kibír ilyen súlyt és még egészségesen is hordozod a kicsid, és neked is kényelmes.

Én ezt nem venném!

2013. szept. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!