Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen popsikrémet vitettek...

Milyen popsikrémet vitettek be a kórházba az újszülöttnek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 22:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%
Csak es kizarolag gyogyszertarit szabad hasznalni. A gyerekorvos ad ra receptet meg szules elott.
2013. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%
Ott kaptunk, de ha nem adnak (amit kétlek) akkor gyogyszertárit! A gyerekorvoshoz menj el ő kiirja!
2013. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Jégtánc ***** válasza:
54%
Nálunk a kórházban volt,ott adtak.Nem gyógyszertárit.Sudokrém volt.
2013. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Utána érdeklődtem, a gyerekorvos csak szülés után írja fel.

Nem tudom, hogy a kórházban adnak-e. Annyit mondtak, hogy popsitörlőt vigyek, mert 1 csomaggal adnak 1 szobára, és azt az egész bent tartózkodásra kell beosztani. Pelust is csak napi 5-t adnak.

2013. szept. 6. 22:21
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Én sudo krémet vittem be, de volt a pelenkázón egy közös használatú tubus a kórházban. Pelust csa k3 db-ot kaptunk/nap. Vehetsz gyógyszertárit vény nélkül is, csak akkor 2x annyiba kerül, 5-600 Ft körül (unguentum infantum).
2013. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%
Bocs, hogy belekérdezek (első babánkat várjuk), de szülés előtt kell keresni gyerekorvost? Csak úgy bemegyek, hogy őt akarnám a gyerekem orvosának ha majd megszületik? Amúgy én is azt hallottam, hogy a kórházba nem kell vinni, csak pelust meg popsitörlőt. De gondolom kórházanként eltérő a gyakorlat.
2013. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Jégtánc ***** válasza:
39%
Nekem a védőnő ajánlotta a gyerekorvost.
2013. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%
HA nem mondták hogy vigyél akkor nem kell! Legfeljebb ha nincsen akkor a párod visz be utánatok! Amugy én nem kentem a popsiját csak a korházban...azóta talán 2x kelett bekenni mert piroskásabb volt! Ugyhogy sztem. nem kell! És utána se kend folyamatosan!
2013. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
34%
Inkább kend a fenekét, mint ne, nem egyforma érzékeny a babák bőre sem. Egyiket nem csípi, a másikat meg hiába kencézed, akkor is kicsípi. Én nem kockáztattam és kenem a mai napig, egyetlen egyszer volt pelenkakiütése, 2-3 pötty, mert a testápolójára azt mondták, popsikrémnek is lehet használni, így azt kentem, amikor a rendes elfogyott. Na ezek után inkább sudo krémmel kentem. Nem a popsikrémen kell spórolni szerintem, baja meg nem lesz tőle.
2013. szept. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%
Neogranormon
2013. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!