Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kórházból komolyan csak...

A kórházból komolyan csak akkor engedik haza a babát ha van babahordozó? De minek vegyen az akinek nincs kocsija?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 12:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Úgy viszed haza, ahogy akarod. Én kiadtam kézben Apukának, és senki sem foglalkozott vele, hogy mi történik utána. (mi autóval jöttünk haza, és persze hordozóval.
2013. szept. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Nem szeretik, ha tömegközlekedési eszközön viszel haza egy 3 napos gyereket, ami abszolút érthető. Valószínűleg valaki kocsival fog értetek jönni, és akkor kell a babahordozó.

Mondjuk szerintem kiadják akkor is, ha nincs, vannak olyan rétegek, akik pelenkára sem költenek, nem hogy babahordóra, de nem fogják jó szemmel nézni.

2013. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem kell feleslegesen ki adni érte pénzt?
2013. szept. 7. 12:19
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Mivel viszitek haza? Ha autóval abba kötelező a hordozó, csak úgy szállítható. Kérj egyet kölcsön ha autóval mentek haza.
2013. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Vagy pólyában vagy babahordozóban adják ki nálunk a kórházban.
2013. szept. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
Taxiban nem kötelező se a gyerekülés, se babahordozó.
2013. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
Mi kézbe vittük.Megkérdezték mivel megyünk,megmondtuk hogy taxival és ennyi.De ha valakinek nincs keret erre se?! Hazaengedik úgyis...
2013. szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 málna_ ***** válasza:
56%
Kicsit OFF: a taxisra nem vonatkozik a KRESZ?
2013. szept. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
SZerintem meg fontos. Lehet lepontozni. Nem azért, mert a kórház nem adja ki, nem azért, mert esetleg a szabályzat kivételt tesz a taxissal, hanem azért, mert a gyerekem élete múlhat rajta. Ha máshogy nem használtan, kölcsön, bérbe, bárhogy, de beszerzünk egyet. Mert a halált nem érdekli, hogy "dehát megengedték"...
2013. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
De taxiba is kell babahordozó.Amúgy úgy mellékesen soha nem fogtok kocsival menni sehova akkor sem ha más visz? Szerintem sosem felesleges egy babaülés mondjuk 0-18kg-ig.
2013. szept. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!