Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a szülészet, nőgyógyász...

Milyen a szülészet, nőgyógyászat Esztergomban? Pesten melyik a legjobb kórház/orvos?

Figyelt kérdés
Esztergomi vagyok, de sajnos rengeteg rosszat hallottam az esztergomi kórházról úgy általában és az orvosokról is. Mivel még csak 5 hetes vagyok, nincs fogadott orvosom, és egyáltalán nem is ismerem őket. Mik a tapasztalatok? Megmondom őszintén, félek az itteniketől, meg főleg az feszélyez, ahogy ismerőseim mesélték, hogy 10-en vannak egy kórteremben, csomó cigány van... Van itt lehetőség arra, hogy olyan kórterembe tegyenek ahol egyedül vagyok, vagy maximum egy emberrel? Erősen gondolkozom rajta, hogy inkább Pesten keresek orvost és kórházat.
2013. szept. 7. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Novemberben lesz egy éve, hogy Esztergomban szültem (császárral)!

A szülészettel teljesen meg voltam elégedve (fogadott dokim volt) viszont a csecsemős nővérekkel kevésbé... Mi 4-en voltunk egy szobában, nagyjából minden szoba így nézett ki! Ki lehet bírni végülis azt a 3-4 napot. Úgy tudom most teljesen új orvos csapat van, sajnos őket nem ismerem. Szeretnék én is 1-2 éven belül tesót, én lehet Tatabányát fogom választani, oda ment egy orvos, akivel nagyon elégedett voltam. Pesti kórházakat sajnos nem ismerem. Boldog babavárást kívánok Neked!

2013. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Megkérdezhetem, hogy kinél szültél?
2013. szept. 8. 08:03
 3/7 anonim ***** válasza:
dr. Findt Mónikánál, de már ő sincs, úgy tudom már ő is otthon babázik. Akivel elégedett voltam az a dr. Máté Imre volt, de igazából nekem a dr. Hutóczki Csaba is szimpatikus volt. Ő volt ügyeletben mikor szültem.
2013. szept. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. szept. 8. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2013. szept. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Van már valami tapasztalatod? Eldöntötted már, hogy kinél és hol fogsz szülni? Én a 32. hétben vagyok ,de még nem fogadtam dokit. Nem igen tudok választani...inkább szülésznőt szeretnék fogadni!
2014. jan. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2016.09.15-én szültem itt.A kórház a budapesti és egyéb városok elitebb kórházaihoz képest nem sorolható a mai modern kor elsőosztályú kórházai közé,de igenis a babamamabarát elismerésre méltó én úgy gondolom. :-) A toalettekkel a szobai részeken annyi a probléma,ha kisebbségi érkezik,ő nem tud tisztaságot,rendet tartani.A takarítógárda pedig siet szerencsétlen,hogy a 3 szintet időre ki tudja takarítani.Ha valaki nagyon mániákus,neki ezt a kórházat nem ajánlom.Szerintem viszont,hogy szépen,problémamentesen megszüljön az ember lánya,nem mellesleg szakképzett kezekben,s az utána következő mindenféle instrukciót,segítséget megkapja,tökéletes a kórház.Van fiatal,idősebb team,de mindenki érti a dolgát.Ha baj van,segítség kell,ők ott vannak 0-24-ben,ki így,ki úgy.Értem ezalatt,hogy a pl.szakképzett emberek kérdőre vonják az anyukát,ha valami nem úgy van,mint ahogy ott előírják!De ha nem erőszakosak picit,az anyuka nem tanulja meg.Nekem 10/10 ennek ellenére már vágytam,vágytunk haza. :-)
2016. szept. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!