Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyermekes Anyukak! Ti...

Kisgyermekes Anyukak! Ti jartok el parotok nelkul szorakozni, kikapcsolodni, iszogatni?

Figyelt kérdés
Parotok mit szol hozza?
2013. szept. 7. 19:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Igen, szoktam. Persze mértékkel, nem megyek haza hajnali 6kor részegen :-)


Párom semmit nem szól hozzá.

2013. szept. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
Szórakozni, iszogatni NEM. Néha találkozok a barátnőimmel, vagy elmegyek vásárolgatni. A férjem sem jár nélkülem szórakozni.
2013. szept. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
Én nem.
2013. szept. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%

Szórakozásom annyi ami a baba nélkül töltöm heti 2 alkalom aerobik. Már 7 hónapos a lányunk így ideje kicsit rendbe hozni a testem és a mozgást visszaiktatni az életembe. :) Ennyi nekem bőven elég. Mindent levezetek ilyenkor és újra feltöltődve vágok bele mindenbe. :)

Iszogatni végképp nem. Ha ménnék is a férjemmel mennék de még az nagyon messze van. :)

2013. szept. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
havontja eljárok egyszer,de a párom is.nincs ebből baj.stabil kapcsolat,mindannyian megérdemeljük ezt a kis kikapcsolódást.persze nem hulla részegen esek be az ajtón :)
2013. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
ha ugy adodik megyek, a parom is megy ha van valami osszejovetel a barataival.Ez igy termeszetes nalunk.Persze egyutt is megyunk ha van ki vigyazzon a fiunkra.
2013. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

Mi elköltöztünk abból a városból, ahol a szülés előtt laktunk. Itt nincs egy ismerősünk sem. Havonta egyszer járunk haza, akkor szoktam 2-3 órára találkozni a barátnőmmel és beszélgetni, beülni valahova. Addig a baba anyósékkal , apával van.

Párom semmit nem szól hozzá, ő is összefut ilyenkor a barátaival 1 sörre.

2013. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem. És nem a párom miatt. A gyerekek miatt.
2013. szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

3 éves elmúlt a nagyobbik gyerekem. Eddig egyszer voltam el itthonról amióta megszületett, másfél éves korában, felmentem Bp-re koncertre egy barátnőmmel. Azon kívül és azóta nem voltam sehol gyerek nélkül, rettentő jó lenne, de a kisebbik rettentő anyás, még cicizik is (másfél éves), egy fél órára sem marad el az apjával sem, így ez kilőve.

A férjem rendszeresen (1-2 havonta) eljár a haverokkal, volt osztálytársakkal inni.

2013. szept. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem akinek gyereke van,annak már nem bulizni kéne.Jó,nem a ritka alkalmakról van szó.De én pl nem hagynám itt a kicsit éjjelre,pedig nem kel fel.Párom nélkül se mennék,mert ő sem megy nélkülem.Az férne max bele,hogy egy barátnővel meginni valahol egy turmixot,gyümölcskoktélt,de napközbe.Mi átjárunk barátainkhoz,ahol a férfiak isznak pár sört és beszélgetnek,mi csajok beszélgetünk és babázunk.
2013. szept. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!