Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babátok mennyit...

1 év körüli babátok mennyit eszik meg az ételéből?

Figyelt kérdés
Főzelékből hány grammot? És ha falatokat adtok neki,akkor kb.mennyi kenyeret/feltétet?
2013. szept. 7. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában 100-120 gr körül eszik a főzelékből. A tejpépből, gabonapépből 60-70 gr-ot. Falatokat nem hajlandó enni.
2013. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Grammra nem tudom lemérni, de ebédre kb egy babakajás üveg háromnegyedét eszi meg. Délelőtt viszont gyümölcsből bevág egy egész üvegnek megfelelőt. Falatokat eszik, pl egy zsemle tetejének a belsejét, és ahhoz egy szelet felvágottat és sajtot.
2013. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kb 11 hónapos koruk körül mértem utoljára.

Lányos nagyon sokat evett, kb 300-350gr-ot.

Fiam teljesen változó 180-280+ egy kis táp.

Lányom nagyon szerette a falatkákat, egy évesen több, mint fél kifli-majdnem egy egész- lecsúszott, uzsira sajtkrémmel+paradicsommal, felvágottat, virslit stb csak jóval később adtam nekik. 11 hónaposan saját maga áttért az önálló evésre, ettől kezdve csak olyan ételt volt hajlandó enni, amit kézzel eltudott falatozgatni..

Fiam most 14 hónapos, ő még engedi etetni magát, csipeget is, de a falatkákat, pékárút nem eszi meg, bajban is vagyok vele a tízóraival, uzsival...

2013. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Főzelékekből-főtt ételből kb annyit ami egy bébi ételes üveg mennyisége. Csak saját főtt ételt eszik, üvegeset nem. Ha igazán éhesen ül az etető székébe,akkor egy kisebb szelet kenyeret megeszik felvágott-sajt falatkákkal. Amúgy fél szelet kenyér,vagy fél zsemle-kifli. 2-3 szelet felvágott, egy medve sajt, kis sajtcsík lekockázva, fél paradicsom a nagyobból.. Fél péksüti, kb ennyiből már szerintem sejted a mennyiséget.
2013. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!