Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10-11hós babának hogy csináljá...

10-11hós babának hogy csináljátok a főzelékeket?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy, mint eddig.Én krumplival sürítek, és só nélküli vega mixet teszek hozzá.
2013. szept. 9. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy krumpli, vagy rizs az alap és ezt keverem mindenféle zöldséggel, gyümölccsel, hússal, zöldfűszerekkel.

Sót egyáltalán nem használok.

Még teljesen elpürésítem neki, mert csak így eszi meg.

2013. szept. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan az elsőhöz, a krumplit nem igazán szereti, félbarnarizst használok, zöldség és husi. Simára turmixolom én is, így is van néha fennakadás. Én egy pici sót és pici borsot is szoktam tenni amikor főzöm.

Egyszer megkóstoltam a marhahúsos céklás krumplit (üvegeset), mert finnyogott a fiam - hát az olyan borsos volt, hogy én sem tudtam volna megenni.

2013. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!