Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggódjak? Lehet baja? Mit tegyek?

Aggódjak? Lehet baja? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 napja tudtam meg hogy nem lehet mézet adni 1 éves kor alatt. Egész eddig nem tudtam. És mindennap raktam egy nagyon picit 5 hónapos babám teájába. Most azóta nem raktam. Meddig kell még félnem? Volt aki így járt? Segítsetek!!!
2013. szept. 9. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Jelen. 1-3 hónapos korig készítettem a fiam teáját mézzel, mikor megtudtam, hogy nem lehet. Semmi baj nem lett.
2013. szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! csak annyira félek. Ráadásul 1-2 napja nyügös is és nem tudom hogy valami baj van e vagy a foga jön. Azzal nyugtatom magam hogy a kritikus 12-36 órán túl vagyunk. Ráadásul szerda óta nem kakilt. Te megijedtél?
2013. szept. 9. 16:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát...azt nem mondhatnám. Ha a méztől lett volna baja, akkor szerintem annak sokkal látványosabbak lennének a tünetei. Meddig adtad neki a mézes teát? Látod, én elég sokáig....:)
2013. szept. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Születéstől kezdve. De első 2-2,5 hónapba nem nagyon ivott belőle. Úgy hogy azért elég sokáig. Most egy para vagyok. De anyatejes úgy hogy remélem ez ettől is megvédi.
2013. szept. 9. 17:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaj, ne viccelj már. hónapja adod neki, de most lett baja, meg szorulása....:)))) nem lesz semmi baj!
2013. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazad van. Lehet túl parás vagyok. Eddig a bölcsőhaláltól féltem. De a kaki miatt holnap úgyis kiviszem az orvoshoz, mert egy nap egyszer már kap mást is nem csak cicit.
2013. szept. 9. 17:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Sőt, mondok mást. 5 hónaposnak még teát se nagyon szabad adni.
2013. szept. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5 hónapos babának elég az anyatej, és ha szomjas akkor egy kis víz jöhet még. Tea és babaitalok feleslegesek.
2013. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem iszik meg mást. Azt mondta védőnő még citromot is lehet picit teába.
2013. szept. 11. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!