Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első menstruáció a szülés után?

Első menstruáció a szülés után?

Figyelt kérdés
12 hetes most a kisfiam. 8 hetes volt amikor elsőnek megjött a menstruációm (szedek fogamzásgátlót, olyat amit szoptatás alatt lehet szedni). Sajnos ezután nagyon lecsökkent a tejem. Már csak fejni tudom, napi 90 ml tejet tudok produkálni. De az első menstruáció óta még nem jött meg és már ez az ötödik hét.... ez mennyire normális?

2013. szept. 9. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Még szoptatsz addig nem kell hogy rendszeres legyen:)
2013. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem gyógyszer mellett rendszeresnek kellene lennie, de a legbiztosabb, ha felhívod a dokidat és megkérdezed tőle!
2013. szept. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Holnap megyek a dokohoz. Íratni kell fel gyógyszert is és akkor megkérdezem. Remélem nem baba.... a szülés óta vérszegény vagyok... iszonyat alacsony a vasszintem pedig gyógyszert szedek rá...
2013. szept. 9. 18:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy én most szedek életemben elsőnek fogamzásgátlót...
2013. szept. 9. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!