Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja van? Nagyon félek!

Mi baja van? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
A kicsi 3 hónapos.eddig ha ültettem simán tartotta a fejecskèjèt most meg 1 napja görnyed csak és ha fekszk kifli alakban teszi.nem a hasa az biztos fàjt neki az nem ilyen volt.persze orvosh9z viszem,de addig is jo lenne tudni h mi lehet??megöl az ideg...köszi a vàlaszokat:-(

2013. szept. 9. 19:01
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapost miért ültetsz?
2013. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Mert a vèdőnó javaslata volt.h igy erösödik,ès imàdta a pici
2013. szept. 9. 19:08
 3/40 A kérdező kommentje:
Összefügg????
2013. szept. 9. 19:09
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt a védőnőt nagyon gyorsan hagyni a fenébe!

Önállóan ülni nem tudó gyereket nem ültetünk! 3 hónaposan meg pláne nem!

Ugyanis kegyetlenül megterheli a gerincét!

Lehet pont ezét történik, ami történik...

2013. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Na most ledöbbentem.de a hibàs èn vagyok...mièrt hallgattam rà,h utána se nézek....pffff...de ilyen hirtelen?egyik naprol màsikra..am semmi baja jo a kedve...vissza lehet forditani??tudom nem orvosok vagytok...de vkihàtha tud okosat irni:-(:-(:-(
2013. szept. 9. 19:21
 6/40 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek a 4-es válaszolóval! Gyógytornászként mondom, hogy ne ültess egy ülni nem tudó gyermeket! Sőt még a babahordozó sem egészséges a gyermek számára, a legjobb ha 3 hónapos koráig mózes kosárban van. Tudom megoldhatatlan főleg kocsiban a mózes használata, de a lehető leg kevesebbet ajánlott még babahordozóban is fektetni egy 3 hónap alatti gyereket. Ortopédiára vigyed.
2013. szept. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Na most ledöbbentem.de a hibàs èn vagyok...mièrt hallgattam rà,h utána se nézek....pffff...de ilyen hirtelen?egyik naprol màsikra..am semmi baja jo a kedve...vissza lehet forditani??tudom nem orvosok vagytok...de vkihàtha tud okosat irni:-(:-(:-(
2013. szept. 9. 19:22
 8/40 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vissza lehet fordítani, de tényleg vidd el ortopédiára mielőtt nagyobb baj lenne. És ne ültessed a gyereket. Csak annyit csinálj vele te is amennyire magától is képes. Hasra fordítani, oldalára fordítani, háton feküdhet, de más pózra nincs szüksége.
2013. szept. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Evidens h viszem...uram atyàm...természetesen Soha nem ültetem többet...de én bolond mèg örültem milyen ügyesen tartja magát...em igaz..de gndoltam csak jobban tudja a védőnő...most meg a kicsi issza a levèt:-(
2013. szept. 9. 19:29
 10/40 A kérdező kommentje:
Köszi mindent...remèlem visszakapom a makkegèszsèges kicsimet:-(:-(:-(
2013. szept. 9. 19:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!