Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hozzátáplálás meghozta...

A hozzátáplálás meghozta nektek a várva- várt nyugodtabb éjszakákat?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem:-/
2013. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, nekünk a tápszer hozta meg. Aztán a fogzással husssss, vége is lett. :) :(
2013. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem..màszàs- àllàs miatt mèg durvàbb
2013. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Disi ***** válasza:
Nem...
2013. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amikor kevesebb lett a tejem és az éhség miatt kelt akkor a Sinlac meghozta a nyugodtabb éjszakákat.

Viszont 5-6 hónapos korától ismét "elromlott", mivel elkezdett kúszni, mászni, felállni, mindig volt valami ami újdonság volt, emiatt ismét nyugtalanabbul aludt majdnem 9 hónapos koráig.

Most nyugi van, gondolom, ha elindul kapaszkodás nélkül, ez ismét bekavar, bár ne lenne így.

2013. szept. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem. Kb. 1 hete nyugodtabbak az éjszakák (11 hónapos, 4 hósan kezdtük a h.táplálást).

Nem tudom mi az oka, szinte semmin nem változtattam az elmúlt egy hétben. Viszont a 6-8x-i éjjeli kelés akkor változott meg kb. 2-3x-ira amikor este 6 körül még kapott főzeléket, fűrdés után pedig a tápszert -ez sokat javított a dolgon.

Tudom, hogy a nagykönyv 4-5 körül csak gyümölcsöt ír, utána pedig vacsorának tápszert - elég silány étkezés egy fejlődő szervezet számára (szerintem), hogy ebéd után már csak ennyit kap szegény, hát az én gyerekem éhes is volt tőle, pedig a gyümölcsöt mindig zabpehellyel kapta (most is csak 9,5 kg).

2013. szept. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. 8 hónapja kezdtük a hozzátáplálást,most 1 éves korára rendeződött úgy az alvása,hogy fix időpontban kel hajnali 5kor,iszik és alszik tovább. De amin keresztül mentünk,mire eljutottunk idáig... Nem részletezném.
2013. szept. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7es vagyok. Még annyit,hogy az én fiam is azóta alszik jobban,mióta kap rendes vacsorát,6-7 között. Utána még bevág 180ml tápszert (most már tejet,hogy elmúlt 1) és így alszik ilyen jól.
2013. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14 hónapos a fiam, semmi összefüggés nincs a kajálás és az ébredés között. A fogzás, mozgásfejlődés sokkal inkább bekavar, de még szopizik, és többször is ébred. Ez gyerekfüggő :)
2013. szept. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!