Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tej tápi helyett?

Tej tápi helyett?

Figyelt kérdés
Ma kapott először tejbegrizt tápi helyett cumis üvegben.16 hós .a felénél ellökte.mennyi idő múlva próbálkozzak ujra?
2013. szept. 9. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a gríz laktatóbb a táptól véleményem szerint.bár én kanállal adom neki,abból megeszik annyit,mint kb egy ebédre főzeléket.sztem azért lökhette el mert jól lakott,adhatsz neki holnap is sztem.
2013. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vagy nem volt hozzászokva hogy sűrűbb?
2013. szept. 9. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
De miért adtad neki cumisüvegből? Ezt nem rosszindulatúan kérdezem, csak érdekel. Miért nem adtál neki sima tejet? Az is lehet, hogy nem tetszett neki, mert a tápi hígabb. Én a grízt csakis kanállal adtam mindig, az nekem valahogy nem cumiba való. Lehet nehezebb volt neki szívni és nem tetszett neki, de ha ragaszkodsz hozzá, hogy így add neki szerintem még próbálgathatnád. Sokszor van, hogy csak elsőre nem annyira tudnak mit kezdeni az újdonsággal aztán pár alkalom után rákapnak. Nekünk a cumival volt így, hogy nem akarta napokig elfogadni aztán szívja még most is:))
2013. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16 hónaposnak ne adj cumisüvegből grízt, meg tudja enni kanállal is! Add neki a grízt vacsorára, majd lefekvésnél adj neki sima tejet, ha a tápszert már nem szereti, vagy ha nem érzékeny a tejre stb.
2013. szept. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért cumisüvegből? Én ebédre szoktam időnként adni a fiamnak tejbegrízt, szereti, szép adagot megeszik belőle. Tápszer helyett tejet vagy kakaót adj inkább.
2013. szept. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán nehéz volt neki cumisüvegből kiszívni. Én is inkább kanállal adnám. Aztán ha akarsz, utána még adhatsz tejet is üvegből.
2013. szept. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!