Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyomnak nagyon be van...

Kislanyomnak nagyon be van dugulva az orra. Mi segithet?

Figyelt kérdés

Orrszivoval egyaltalan nem jon ki, tengervizes orspray, nasivin sem oldja fel a valadekot. Voltunk orvosnal irt fel orrcseppet de az sem segit.

Alig kap levegot szegeny, horkol ha alszik, szajan lelegzik.


2013. szept. 9. 22:28
 1/10 ivcs válasza:
Rhinospray plus
2013. szept. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
3 eves gyerek hasznalhat Rhynospryt?
2013. szept. 9. 22:39
 3/10 anonim ***** válasza:
nálunk az segített, hogy először tengervizes orrspray, hagytam hatni 1-2 percig majd orrszívó! és nem 10-20 mp ig! hanem tovább... és ne úgy tedd az orrába hogy elzárja teljesen a nyílást, hanem hagyj egy kis helyet a cső mellett úgy hatékonyabban szívja! és ezt szoktuk ismételni ... rettegek az arc és homloküreggyulladástól, nekem az volt és állandóan szúrtak! szóval van hogy 5 percenként csináljuk ezt! viszont így 1-2 nap és jobban lesz! jaa, nálam a gyerekek szívják maguknak 1,5 éves koruk óta! néha segítünk ha valamiért kicsit nyűgösebbek, fáradtabbak
2013. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekünk a gégész írt fel egy nagyon jó orrcseppet.

ha tudod, vidd el gégészetre szerintem.

2013. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Enyém is így aludt pár napig :( De mintha a Baby Luuf balzsam segített volna neki valamit. És párologtattam teafaolajat is.. habár ez elvileg csak fertőtlenít :)
2013. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mi probaljuk ezt 2 napja, de semmi nem jon az orrabol, meg igy nem jartunk egyszer sem. Nagyon felek en is az arcureg gyulladastol. nem tudom mi lehet, hogy semmi sem jon az orrabol. Raadasul nehez tenni is neki cseppet az orraba, mert cirkuszol, a szivas is kesz botrany.
2013. szept. 9. 22:45
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem ezen szinte minden kisgyerek átesik.

nálunk is volt ilyen. az agybaj kerülgetett. volt, hogy hajnal kettőkor álltam neki porszívózni. örülhettek a szomszédok, de nem érdekelt.


rossz érzés nagyon, mikor ilyen történik a gyerekkel.

2013. szept. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Fel a porszivotol, de nem az a baj, az nem jelentene gondot, hanem az hogy semmi sem jon az orrabol es nagyon bevan dugulva.

Senki sem jart igy koztetek?

2013. szept. 9. 23:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Szegényke :( Nálunk sokat van az h alig jön valami, pedig mélyen hallom hogy dugig van és szörcsög meg minden. Sós vizet ne hagyd abba, előbb utóbb csak megindul..
2013. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia. Nem tudom, hogy meoldódott-e az orrdugulás problémátok, de leírom, hogy nálunk egy hasonló helyzetben mi vált be. A lányom akkor féléves volt, erősen bedugult orr: első lépésként tengervizes orrspray, utána fürdés és ezután Olynth orrspray. Igen, tudom, hogy 2 éves kor alatt nem ajánlott, de én inkább bevállaltam egy gyors fújást az orrába, mint egy arcüreg- gyulladást. A gyógyszertől semmi baja nem lett, cserébe feloldódott a váladék és eszméletlen mennyiségüt szívtunk ki. Tudom, hogy nehéz nézni, ahogy vergődik a szívás ellen, de inkább fogjátok le és probáljátok hosszabban szívni az orrocskáját, ne csak 1-2 másodpercig. Utána ő is megkönnyebbül. Amúgy az Olynth akkor is oldja a váladékot, ha kifelé már nem jön semmi, de mégis tisztul az orr (saját tapasztalat).
2013. szept. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!