Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen lehet elvinni...

Mennyi idősen lehet elvinni egy babát 6 órás útra?

Figyelt kérdés
Tudom, nagyon hosszú, és még nem is aktuális a kérdés, a szüleim külföldön élnek, viszont amire ők haza jönnek addigra már majdnem fél éves lesz a pici.szeretném ha minél hamarabb láthatnák Őt.mennyi idősen lehetne elvinni a törpét egy ilyen hosszú útra?
2013. szept. 10. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi 8 hetesen már vittük a babót. Féltem tőle kicsit, de semmi gond nem volt az úton.Szépen aludt, amikor éhes volt,félre álltunk és evett, tisztába tettük. Szerintem amíg ilyen kicsi kevesebb a macera az utazással.
2013. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló okokból,mint nálatok,annyi különbséggel,hogy mi élünk külföldön,egy hónapos volt a kisfiam,amikor hazautaztunk vele. 800 km a távolság. 12 óra alatt tettük meg,minden második órában megálltunk,szopi,peluscsere,nyújtózás,aztán mentünk tovább.Nem volt gond,mi éjfélkor indultunk. ( este 8-kor szerettünk volna :-) ) Most már jobban izgulok,2 hét múlva megint hazautazunk,viszont akkor már 5 hónapos lesz. Már nem alszik végig nyugodtan az tuti. :-)
2013. szept. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Jégtánc ***** válasza:
Januári a nagyobbik fiam és húsvétkor már mi is hazautaztunk.1000km volt anno.Nem volt gond.
2013. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megnyugodtam.:)))
2013. szept. 12. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!